Ekim 24, 2022

Ayrancı Klozet Tamiri

Ev ve iş yerlerinin en büyük sıkıntılarından biri klozet tıkanıklığı ve de sifon arızalarıdır. Ayrancı klozet tamiri olarak sizlere en iyi hizmeti sunmaktayız. Klozet tıkanıklığı veya sifonlardaki arızalar nedeniyle içerisinde hem koku hem de su baskınına neden olabilmektedir. Bu tür durumlarda yapılması gereken ilk iş güvenilir bir tesisatçı bulmaktır. Ayrancı klozet tamiri ile tıkanıklık açma, sifon tamiri, WC tıkanıklık açma gibi tüm sorunlara çok kısa bir zaman içerisinde çözüm üretilmektedir. Klozet tuvalet tamiri rezervuar ve tıkanıklık açma işlemleri, başlı başına profesyonellik isteyen bir iştir. Bu işlemlerde yapılan en büyük hatalardan biri ise tesisatçı yerine kullanıcıların çözümlemeye çalıştıkları ve problemleri daha fazla büyük bir hale getirilmesi olur.

Tuvalet ve Klozet Neden Tıkanır?

Su Tesisatçısı
Garantili Tesisat Onarım Hizmeti

Tuvalet ve klozetler, gider boruları çoğunlukla apartman dairelerinde oluşan klozet ve tuvalet arıza sorunu, müstakil evlerde daha az görülmektedir, sıkıntı sadece sizin kullanımınızdan olmayabilir. Apartman dairelerinin tüm pis sularını binanın ortak boruları ile tek bir kanalizasyona ulaşmasıyla kaynaklanmaktadır. Apartmanlarda tüm dairelerin pis suları ve evsel atıkları tek bir borudan geçiş yapmaktadır. Bundan dolayı tüm dairelerin bu tıkanıklıklara sebebiyet verdiği bilinmektedir. Yanlış kullanımdan dolayı peçete, pet vs. gibi atıklarından kaynaklanan tıkanıklık sorunu tıkanıklıkların tek borudan diğer bölümlere takılarak kısa bir süre sonra su akımını engellediği için tıkanıklığa sebebiyet verir.

Bu nedenle borulardan gitmeyen atıklar klozet ve tuvalet tıkanıklığına neden olmaktadır. Özdemir Tesisat firmamız Ayrancı klozet tamiri konularında 7/24 ulaşım sağlayabileceğiniz %100 garantili işin ehli uzman kadrosuyla kaliteli hizmet vermektedir.

Rezervuar ve Klozet Tamiri Nasıl Yapılmaktadır?

Klozet rezervuarları ve sifonların mekanik çalışma sistemi ile çalışır, çok küçük arızalar dâhi bu sistemin çalışmasını engellemektedir. Klozetin alt kısımlarında oluşabilecek tüm kireçler, contanın gider deliğine doğru oturmasına neden olabilmektedir. Su akıntıları kireçlenmeye neden olduğundan dolayı meydana gelmektedir. Rezervuar ve klozet tamir işleminde içerisindeki somonlar çıkarılarak kullanılıp kullanılmayacakları ayrıca yerinden oynayıp oynanmadıkları da kontrol edilmektedir. Eskimiş olan contalar yeni contalarla değiştirilir.

Ayrancı klozet tamir işlemi iki adet contanın rezervuarın klozetle kesiştiği yerden somona tekrar takılır. Bir tanesi plastik bir tanesi metal olan contalar deliğe temas edildikten sonra vidanın orta kısmı deliğin çapı ile uyumlu olmalıdır. Deliğinin tam olarak kapatılması için somunu dikkatli bir şekilde ustalar tarafından dik olarak bir daha sıkıştırılması gerçekleşir. Tüm sorularınız ve detaylı bilgiler için Facebook sayfamızı inceleyebilirsiniz. Bizimle 7/24 iletişim kurabilirsiniz.

Ayrancı Klozet Tamiri Hizmetleri

✔️Klozet tamiri hizmetlerinde deneyim✔️Klozet bakım onarım
✔️Klozet tamiri hizmetinde yedek parça değişimi✔️Klozet tıkanıklığı giderme
✔️Klozet kapağı değişimi✔️Detaylı klozet tamiri
✔️Ankara klozet tamiri✔️Ankara klozet montajı
✔️Temiz ve pis su gider temizleme✔️Acil kanal açma hizmeti
Ayrancı Klozet Tamiri

Ayrancı Klozet Tamiri Hizmetlerinde Neden Özdemir Tesisat’ı Tercih Etmelisiniz?

✔️Kaliteli klozet tamiri hizmetleri✔️Uzman ekip ile klozet tamiri hizmeti
✔️Garantili klozet bakım onarım hizmeti✔️Ayrancı’ya en yakın klozet montaj hizmeti
✔️Teknolojik cihazlarla klozet tıkanıklığı giderme hizmeti✔️Detaylı klozet tamir hizmetleri
✔️Onaylı Ankara klozet tamiri ustası✔️Bol referanslı klozet tamir hizmeti
✔️20 yıllık deneyim✔️Kurumsal klozet montaj hizmeti
Ayrancı Klozet Tamiri