Nisan 11, 2023

Bağlum Su Kaçak Tespiti

Bağlum Su kaçak tespiti servisi, tesisat sorunlarının en büyüğüdür. Çünkü, yeri belli değil ise içinden çıkılmayan bir hal alırdı ama artık su kaçağı problemlerinde arayacağınız Bağlum su kaçak tespiti firmanız var. Tesisat çözüm merkezi su kaçaklarını en gelişmiş cihaz sistemi ile bulmaktadır. Evinizde su kaçağı olup olmadığını anlamak istiyorsanız bunun sahip olduğu birkaç belirtiye bakarak kolayca anlamanız mümkündür.

Su kaçağı Belirtileri: Bağlum Su Kaçak Tespiti

Su Tesisatçısı
Garantili Tesisat Onarım Hizmeti

Öncelikle dikkat etmeniz gereken ilk şey su faturanızın yüksek gelip gelmemesidir. Eğer ki eskiye göre fazla bir ücret ödüyorsanız su kaçağı olma ihtimali yüksektir. Daha sonra duvarlarınızda nem ya da küflenme meydana geliyor mu buna bakmanız gerekmektedir. Zira, duvarlar içerisinden geçen su tesisatının borularından bir sızıntı oluşuyorsa bu duvarınızda nemlenmeye veya küflenmeye sebebiyet verebilir. Ayrıca, alt komşunuzun evinde bir su sızıntısı bulunuyor ise sorunun kaynağı sizin su tesisatınızdan geliyor olabilir. Çünkü, sızıntı sizin evinize değil kimi zaman da komşunuzun evine doğru olabilir.

Su kaçağının belirtilerinden bir tanesi de evinizde bulunan kötü kokulardır. Siz de evinizde kötü kokular hissediyor ancak bunun neden olduğunu bir türlü anlayamıyorsanız yine aynı şekilde sızıntı olma ihtimali vardır. Çünkü sızıntılar küflenmeye ve birikmeye başladıkça kötü kokular yaymaya başlayacaktır.  Tüm bunların yanı sıra kombinin su eksiltmesi de sızıntının belirtisi olabilmektedir. Bağlum su kaçak tespiti hakkında daha detaylı bilgilere ulaşmak için Facebook hesabımıza göz atabilirsiniz. 7/24 bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Bağlum Su Kaçak Tespiti Hizmetleri

✔️Noktasal su kaçağı tespiti✔️Gider tıkanıklık giderme
✔️Vakit kaybı olmadan su kaçak tamiri✔️Duşakabin gideri kaçak tespiti
✔️Termal kamera  ile su kaçak tespiti✔️Tuvalet gideri kaçak tespiti
✔️Akustik Dinleme cihazı ile su kaçak tespiti✔️Mutfak musluğu kaçak tespiti
✔️Pis su tesisatı kaçak tespiti✔️Acil su kaçak hizmeti

Bağlum Su Kaçak Tespiti İçin Neden Özdemir Tesisat’ı Tercih Etmelisiniz?

✔️Su kaçağında garantili hizmet✔️İşinin ehli su kaçağı bulma
✔️Kırmadan su kaçak tespiti✔️Bağlum en yakın tesisat ustası
✔️Su kaçağında son teknoloji✔️Kusursuz su kaçak tespit işlemleri
✔️Onaylı Ankara su kaçak tesisatı✔️Referans garantili su kaçak bulma
✔️20 yıldan fazla tecrübe✔️Resmi onaylı su tesisatı hizmeti