Ekim 25, 2022

Bahçelievler Klozet Tamiri

Yaşam alanlarında olmazsa olmazı klozet ve tuvaletlerdir ve bu alanlarda arıza çıktığı zaman yapılması zaman alır. Bu nedenle Bahçelievler klozet tamiri klozetlerde oluşabilecek tıkanıklık, sifon tamiri tuvalet açma tarzı tüm sorunlarınızı en kısa süre içerisinde çözümlemektedir. Ofis ve iş yerleri de dâhil olmak üzere klozet tıkanıklığı çok can sıkıntısı yaratan bir olaydır. Arızalar oluştuğu zaman tıkanıklık zamanla pis kokusuyla birlikte su baskınına da sebep olabilmektedir.

Klozet tamiri uzmanlık isteyen bir hizmettir. Klozet ve tuvalet tamiri, rezervuar tamiri, tıkanıklık açma gibi tüm işlemlerde yapılabilecek en büyük yanlışlardan bir tanesi tesisatçı yerine tamiri kendimiz yapmaya çalışmamızdır. Bu nedenle de tesisat sorunu daha fazla büyümektedir, ekonomik açısından da bize zarar vermektedir, tüm bunların yaşanmaması için Özdemir Tesisat firmamız hizmetinizdedir.

Tuvalet ve Klozetler Neden Tıkanır?

Su Tesisatçısı
Garantili Tesisat Onarım Hizmeti

Genel olarak apartmanlarda, çok katlı binalarda ortak kullanılan Tuvalet ve klozetler, giderlerinin borularının evsel atıklardan dolayı kaynaklanır. Yani peçete, pet, çocuk bezi gibi atıkların tuvaletlere atılması ve bu boruların tıkanmasına sebep olması ile başlayan bir sorundur. Dairelerin tamamının pis sularının bir borudan geçtiği için tıkanıklığın sadece kendi dairenizdeki atıklardan dolayı oluşmaz. Tüm dairelerin atıklarının da tıkanıklığa sebebiyet verdiği bilinmektedir. Bahçelievler klozet tamiri tüm tamir ve tesisat sorunların da hizmet vermektedir. Facebook sayfamızdan hizmetleri detaylarıyla görebilmeniz mümkündür.

Bahçelievler Klozet ve Rezervuar Tamiri

Klozetin iç kısımlarında oluşan kireçlerin contanın etrafına yapışmasıyla tıkanıklıklar yaşanmaktadır. Bahçelievler klozet ve rezervuar tamiri işinde uzman profesyonel ekibi ile çok kısa süre içerisinde sorunlu olan bölgenin tamiratının gerçekleştirmektedir. Sızıntılardan dolayı dolmayan rezervuarlar, sürekli olarak su giriş ve çıkışı durmadığı için büyük sorunlar oluşmaktadır. Rezervuar ve klozet arasında ve dışa doğru akan su sızıntılarının klozette yaygın görülen en büyük arızalardan biri olarak nitelendirilir. Bu sızıntılar klozetin birleşim yerlerinden meydana gelmektedir. Bu tür durumlarda Özdemir Tesisat firmamızla iletişime geçip klozet veya rezervuar tamiratınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Evde tıkalı klozet nasıl açılır? Organik kalıntılar çeşitli maddeler nedeniyle klozetini tıkandıysa eğer yapı marketlerinde bulabileceğiniz kimyasallarla klozet açılabilir. Fakat tuvalet kâğıdı, hijyenik ped, sigara izmariti, çocuk bezi gibi büyük tıkanıklıklarda Bahçelievler klozet tamiri firmamızı arayarak veya Facebook üzerinden iletişime geçerek size kısa sürede sorununuzu giderip tıkanıklığa sebebiyet veren sıkıntıyı anında çözümlenmektedir.

Bahçelievler Klozet Tamiri Hizmetleri

✔️Her markaya özel klozet tamiri✔️Klozet montajı
✔️Klozet yedek parça değişimi✔️Klozet tesisatında onarım
✔️Rezervuar tamiri✔️Klozet tıkanıklık açma
✔️Bahçelievler klozet tamiri✔️Klozet kapak değişimi
✔️Klozet tesisatı yenileme✔️Acil 7/24 klozet tamiri
Bahçelievler Klozet Tamiri

Bahçelievler Klozet Tamiri Hizmetlerinde Neden Özdemir Tesisat’ı Tercih Etmelisiniz?

✔️Klozet tamirinde kalite✔️Profesyonel ekip ile klozet bakım onarımı
✔️Verilen tüm hizmetlerde 2-5 yıl garanti✔️Size en yakın klozet tamiri hizmeti
✔️Kırmadan klozet tamiri✔️Çözüm nitelikli klozet tamiri
✔️%100 onaylı klozet tamiri✔️Referans sahipli klozet tamir firması
✔️Tüm hizmetlerde 20 yılı aşkın deneyim✔️Uygun fiyatlı klozet tamiri
Bahçelievler Klozet Tamiri