Ekim 25, 2022

Bahçelievler Su Kaçak Tespiti

Yaşam alanlarında özellikle görünmeyen su kaçakları ev içerisinde yaşayan kişilerin en büyük sorunlarından biri olmaktadır. Su kaçaklarının yerlerinin tespit edilememesi ve neden kaynaklandığı bilinmiyorsa eğer, tesisatın tamamını kırıp döküp tekrardan gözden geçirmek zaman kaybıdır. Tozuyla pisliğiyle bir de kırılan fayansları bir araya getirirsek maddi manevi sorunlar oluşmaktadır. Tüm tesisat tamir ve bakımı için Bahçelievler su kaçak tespiti teknolojik kamera sistemi kullanılır. Kısa bir zaman içerisinde sıkıntılı bölgeyi inceleyip ne sebeple oluştuğunu çözümlemek için hizmet vermektedir.

Bahçelievler Su Kaçak Tespiti Nasıl Yapılır?

Su Tesisatçısı
Garantili Tesisat Onarım Hizmeti

Bahçelievler su kaçak tespiti teknolojiye uygun termal kameralar kullanılarak uzman kadrosu ile hasarlı bölge tespit edilip önce ustalarımız tarafından kontrolü yapıldıktan sonra termal kameralarla incelenir. Hasarlı olan bölge tespit edilip sonrasında ise yine de kırılma işlemi tekrar gerçekleştirilmez, akustik ses dinleme cihazıyla hasarlı yer netleştirilir. Banyo ve mutfak boruları da dâhil olmak üzere tuvaletlerde görülen tüm kaçaklar için profesyonel uzmanlar tarafından işlem yapılmaktadır. Kısa sürede kaçak olan bölge tespit edilip tamiri gerçekleştirilir.

Hiçbir zaman tahmine dayalı olarak çalışmayan, ekibimiz önce tesisat sorununu gözlemleyip sonrasında kontrolü yapılıp sızıntının nerde oluştuğunu bulur. Ustalarımız arızayı tespit etmiş olsalar bile müdahale hemen yapılmaz. Öncelikle sıkıntılı olan alan bölgeye bir cihaz kullanılarak dikkatli bir şekilde kontrolü gerçekleştirilir. Akustik ses dinleme cihazı ile de sıkıntılı olan alan kontrol edildikten hemen sonra sonuçlar eğer birbiriyle aynı ise Bahçelievler su kaçak tespiti yapılır.

Bahçelievler Su Kaçak Tespiti Hizmeti

Bahçelievler su kaçak tespiti ile kısa zaman içerisinde kaçak olan arıza tespit edilip %100 garantili bir şekilde sorun çözümlenir. Kaçak su tespiti, banyo su kaçağı tespiti ve kırmadan dökmeden su kaçağı tespiti firmamız tarafından uzman ekibi ile kısa sürede çözümlenir. Bahçelievler su kaçak tespiti hizmeti ile yapılan işin büyüklüğü alanın büyüklüğü ve işin zorluğuna göre değişen ekonomik fiyatları ile hizmet vermekteyiz. 7/24 ulaşabileceğiniz telefon numaralarımızdan ve Facebook sayfamızdan su tesisatı fiyatları ve yapılan tüm hizmetleri inceleyebilirsiniz.

Bahçelievler Su Kaçak Tespiti Hizmetleri

✔️Termal kamera sayesinde kaçak tespiti✔️Derz aralarında tamir
✔️Akustik dinleme cihazı ile kaçak tespiti✔️Su kaçağında garantili tamir
✔️Test pompası ile kaçak tamiri✔️Atık su tesisatında kaçak tamiri
✔️Ankara su kaçak tespiti✔️Tek seferde su kaçak tespiti
✔️Gizli kaçak tespiti✔️Teknolojik cihazlar ile 7/24 hizmet
Bahçelievler Su Kaçak Tespiti

Bahçelievler Su Kaçak Tespiti Hizmetlerinde Neden Özdemir Tesisat’ı Tercih Etmelisiniz?

✔️Cihazlarını her daim değiştiren firma✔️Bahçelievler’e en yakın tesisat firması
✔️Profesyonel su kaçak tespit ustası✔️Su kaçaklarına kesin çözüm
✔️Bahçelievler’in en iyi kaçak tespit ustaları✔️7/24 güler yüzlü müşteri temsilcisi
✔️Sektörde 20 yıllık tecrübe✔️Düşük maliyetli su kaçak tespiti
✔️2-5 yıl arası garantili hizmet✔️Referans içerikli su kaçak tespiti
Bahçelievler Su Kaçak Tespiti