Mart 23, 2023

Şentepe Su Tesisat

Şentepe su tesisat, deneyimli uzman kadrosu ile müşterilerine sunduğu özel çözümlerle bilinen bir adres olup yaşanan sıkıntıları kullandığımız modern teknolojik cihazlarla tespit ederek kırım-döküm işlemlerine girmeden sorunları çözüme ulaştırıyoruz. Su tesisat arıza tespiti konusunda destek almak ve kısa sürede çözüme ulaşmak için iletişim numaramızdan merkezimize ulaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra tıkanıklık açma cihazının normalde evlerinizde kullanabileceğiniz basit gider açma teknikleri arasına bulanan susta ile gider açma yöntemine benzer şekilde çalıştığını da söyleyebiliriz. Herhangi bir yerden alabileceğiniz ve farklı uzunları bulunan işinizi kolay bir şekilde görebilen sustan, burgulu yani spiral bir teldir.

Tele göre biraz daha sert ancak giderinizde rahatça hareket edebilecek olan bu tel ile tıkanma bölgesine ulaştığınızda, çevirme hareketleri yaparsınız ve bu şekilde parçama gerçekleşir. Ancak bu genellikle yemek artıkları gibi kolayca parçalanabilecek olan maddeler için geçerlidir. Tıkanıklık açma robotu aynı bu prensiple çalışır. Dönme işlemi yapar ve kullanılan uçlar ile birlikte, kol gücü yerine elektrik kullanılıyor olması işlemi çok daha pratik ve hızlı bir hale getirir. Kullanmış olduğumuz cihazın temel çalışma prensibi bu şekildedir. Bu cihazın farklı marka ve modelleri mevcuttur. Firma olarak en kaliteli marka ve modelleri elimizin altında bulundurmaya çalışıyoruz.

Gider Tıkanmaları İçin Bizi Arayabilirsiniz: Şentepe Su Tesisat

Su Tesisatçısı
Garantili Tesisat Onarım Hizmeti

Eğer sizler de evlerinizdeki gider borularının sık sık tıkanmasından şikayetçi iseniz, hiç vakit kaybetmeden Şentepe su tesisat firmamızı arayarak hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Gider borularındaki problemleriniz en kısa süre içinde giderilecektir. Facebook adresimizden de güncel bilgi alabilirsiniz.

Şentepe Su Tesisatı Hizmetleri

✔️Su Kaçağı Bakımı✔️Kalorifer Tesisat Bakım Onarımı
✔️Ofis Ve Ev Su Tesisatı Yenileme✔️Lavabo Tıkanıklık Açma
✔️Bulaşık ve Çamaşır Makinası Hattı Çekme✔️Klozet Bakım Onarımı
✔️Musluk ve Batarya Onarımı✔️Donmuş Su Tesisatı Bakımı
✔️Soğuk ve Sıcak Su Hattı Döşemesi✔️Acil Tesisat Hizmeti

Şentepe Su Tesisatı İçin Neden Özdemir Tesisat’ı Tercih Etmelisiniz?

✔️%100 kaliteli su  tesisat hizmeti✔️Uzman ustalarla tesisat hizmeti
✔️Garantili su tesisat hizmeti✔️En yakın tesisat hizmeti
✔️Son teknolojik cihazlarla profesyonel hizmet✔️Detaylı su tesisatı bakımı
✔️Onaylı Ankara tesisat ustası✔️Referans onaylı tesisat onarımı
✔️20 yıldan fazla tecrübe✔️Kurumsal su tesisatı hizmeti