Nisan 15, 2023

Sincan OSB Su Kaçak Tespiti

Sincan OSB su kaçak tespiti ekiplerimiz su kaçaklarını kırmadan tespit eder. Bunun için her zaman son teknoloji cihazlar kullanarak su tesisatlarındaki kaçakları çok kısa sürelerde tespit edip onarımlarını gerçekleştiririz. Ekiplerimiz su kaçağı tespitlerini noktasal bir şekilde gerçekleştirdiği için çalışmalarımızı yalnızca bu alanlarda sürdürürüz. Bu sayede ekstra maliyet gibi istenmeyen durumlar da yaşanmaz.

Temiz su borularında meydana gelen kaçak sorunlarının tespit edilmesi için frekans dinleme kulaklığı kullanırız. Duvarda ya da tavanda ıslaklığa neden olan temiz su tesisatı kaçakları uzun süreler tespit edilmediğinde yapıların zarar görmesi gibi durumlar söz konusu olabilir. Dinleme cihazlarımız ile nokta atışı tespitler gerçekleştiririz. Bu sayede yalnızca arızanın olduğu yerlerde kırma işlemleri yaparız.

Sincan OSB Su Kaçak Tespiti Hizmetleri

Sincan OSB Su Kaçak Tespiti
Sincan OSB Su Kaçak Tespiti

Sincan OSB su kaçak tespiti firmamız pis sorularının içerisindeki su kaçaklarını tespit etmek için boru görüntüleme kameraları kullanır. Pis su borularının içerisine gönderdiğimiz endoskopik kameralar sayesinde boru içerisindeki kırık, conta sıyırması, çatlak gibi problemler nedeniyle oluşan su kaçaklarını hızlı bir şekilde tespit ederek onarımlarını gerçekleştiririz.

Termal ısı algılayıcı kameralar da su kaçaklarının tespit edilmesi konusunda kullanılan cihazlardır. Özellikle sıcak su borularının geçtiği yerlerde su kaçağının tespit edilmesi adına bu cihazlar kullanılır. Duvarlarda meydana gelen nemlenme ya da rutubet durumlarında nem ölçme aletleri ile su kaçaklarını tespit ederiz. Sincan OSB su kaçak tespiti konusunda uzman olan personellerimiz her zaman teknolojik cihazlar ile çalışmalarını sürdürür. Bizimle iletişime geçmek ve vermiş olduğumuz hizmetler hakkında detaylı bilgi almak için Facebook hesabımızı ziyaret edebilirsiniz.

Sincan OSB Su Kaçak Tespiti Hizmetleri

✔️Noktasal su kaçak tespiti✔️Profesyonel su kaçağı bulma
✔️Termal kamera ile su kaçağı bulma✔️Kameralar ile su kaçağı bulma
✔️Kombilerde su kaçağı tespiti✔️Acil su kaçağı tespiti
✔️Atık su kaçağı tespiti✔️Ofis su kaçağı tespiti
✔️Su sızıntı tamiri✔️Acil Tesisat Hizmeti

Sincan OSB Su Kaçak Tespiti İçin Neden Özdemir Tesisat’ı Tercih Etmelisiniz?

✔️%100 kaliteli su  kaçak tespit hizmeti✔️Uzman ustalarla su kaçak hizmeti
✔️Garantili su kaçak tespit hizmeti✔️En yakın su kaçak tespiti hizmeti
✔️Son teknolojik cihazlarla profesyonel hizmet✔️Detaylı su kaçağı tespiti
✔️Onaylı Ankara su kaçak tespiti ustası✔️Referans onaylı tesisat onarımı
✔️20 yıldan fazla tecrübe✔️Kurumsal su kaçak tespit hizmeti