Nisan 5, 2023

Alacaatlı Su Kaçağı Tespiti

Alacaatlı su kaçağı tespiti genel olarak damlatma ve akıntı gibi durumlarda verilen bir hizmettir. Bilindiği üzere ev ya da iş yeri gibi alanlarda suyun akması ve damlaması ile kaçak olduğu anlaşılır. Klozet, lavabo, banyo, mutfaklarda sık görülen bir durumdur. Hem gürültü yapması hem de ıslaklık yapmasından dolayı, rahatsız eder. Nasıl oluştuğuna göre tamir yöntemi belirlenir.

Alacaatlı Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?

Su Tesisatçısı
Garantili Tesisat Onarım Hizmeti

Alacaatlı su kaçağı tespiti için son sistem ekipmanlara ihtiyaç duyulur. Firmamız uzun yıllardan bu yana, kullanmış olduğu bütün cihazlar ile herhangi bir su kaçağının yerini kesin bir şekilde tespit edebilir. Adrese kısa süre de gelen ekipler; ilk olarak manometre ile suyun basıncına bakar. Manometrenin değerine göre problem anlaşılır. Su kaçağı eğer küçük ve sızıntı şeklindeyse ve sesi pek gelmiyorsa, temiz su tesisatının basıncı yükseltilebilir. Özel cihazlar sayesinde en profesyonel çalışma yapılır.

Tamirat yapıldıktan sonra evdeki su kaçağının bir daha oluşmaması için gerekli olan tüm önlemler alınır. Tamiratta ilk olarak suyun aktığı bölge anında açılır. Daha sonra robotik kameralarla son olarak yine bakılır. Uzman çalışanlarımız sorunun kesin olarak çözüldüğünden emin olduktan sonra çalışmalarını sona erdirir. Fiyatlar sunulan hizmete göre değişiklik gösterir. Facebook  adresimize giriş yaparak daha bu konu hakkında bilgi alabilir, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Alacaatlı Su Kaçak Tespiti Hizmetleri

✔️Kırıp dökmeden su kaçak tespiti✔️Pimaş tıkanıklık giderme
✔️Termal kamera ile su kaçak tespiti✔️Banyo gideri kaçak tespiti
✔️Nem ölçme cihazı ile su kaçak tespiti✔️Klozet gideri kaçak tespiti
✔️Dinleme cihazı ile su kaçak tespiti✔️Duşakabin kaçak tespiti
✔️Pis su tesisatı kaçak tespiti✔️Acil su kaçak hizmeti

Alacaatlı Su Kaçak Tespiti İçin Neden Özdemir Tesisat’ı Tercih Etmelisiniz?

✔️%100 garantili su kaçak tespiti✔️Uzman ustalarla su kaçağı bulma
✔️Kırmadan su kaçak tespiti✔️En yakın su kaçak tespiti
✔️Son teknolojik cihazlarla su kaçağı bulma✔️Detaylı su kaçak tespit işlemleri
✔️Onaylı Ankara su kaçak tesisatı✔️Referans onaylı kaçak bulma
✔️20 yıldan fazla tecrübe✔️Kurumsal su tesisatı hizmeti