Hakkımızda

tesisat ankara

Özdemir Tesisat, doğalgaz tesisatı bakımı, onarımı, petek temizliği, cihazla hiçbir yeri kırmadan su kaçağı tespiti, su sızıntısı/kaçağı tamiri, tesisat bakımı, hiçbir yeri kırmadan cihazla banyo, tuvalet, mutfak, balkon, bahçe gideri tıkanıklığı açma konularında hizmet vermek amacı ile 2016 yılında, Ankara’da faaliyetine başlamıştır. Ankara il sınırları içinde hizmet vermektedir. Adı geçen şehirlerimizin tüm yerleşim birimlerine servis götürmektedir.

Ciddi bir zaman kaybanın yaşandığı eski usül tamir işlemlerini çok kısa zamanda gerçekleştirebilen son teknoloji ekipmanlar ile firmamız, müşterilerinin zaman kaybı yaşamasını engellemekte; kırılıp dökülmüş duvar/zemin parçaları, kum, toz gibi kirin temizlenmesinden oluşacak zahmetten de kurtarmaktadır. Üstelik eski usül tamir işlemlerine nazaran çok daha ekonomik fiyatlara yapılmaktadır. Ve tüm bu işlemler %100 garanti kapsamıdadır.

En son teknolojiyi kullanan Özdemir Tesisat, işinde uzman, bilgi birikimi, iş becerisi ve donanımı açısından en üst düzeyde olan takım arkaşları ile hizmet vermektedir. Ayrıca tüm takım arkadaşlarımı işinde gerekli eğitimleri almıştır.