Ekim 23, 2022

Aydınlıkevler Su Tesisatı

Yaşam alanlarımızda su tesisatı çok önemli bir yer arz etmektedir. Bizler de sektörde Aydınlıkevler su tesisatı olarak su tesisatını en iyi şekilde kullanmanızı sağlarız. Günümüz şartları gereği hayatımızı kolaylaştırabilecek başlıca hizmetlerin başında yer alan su tesisatının bir evde ofis veya iş yerinde kesinlikle bulunması gerekmektedir.

Aydınlıkevler su tesisatı olarak sıcak ve soğuk su tesisatlarınızın en iyi şekilde çalışmasını sağlarız. Bu nedenle soğuk ve sıcak su birbirine karışmadan konutlarımıza ulaşmış olur. Ayrıca borularda su aktarımı sırasında terleme gibi bir durumla da karşılaşabilmektedir. Buna karşılık olarak tüm boruların dışı izolasyon malzemesiyle kaplanır ve bu sayede boruların tamamının kullanılabilirliği daha uzun hale getirilmektedir.

Su Tesisatı Döşemesi

Su Tesisatçısı
Garantili Tesisat Onarım Hizmeti

Zaman ve profesyonellik isteyen ayrıca özen gösterilmesi gereken bir çalışma olan su tesisatı zor olan ve titizlikle yapılması gereken bir iştir. Bu sebeple tesisatın kaç aşamadan meydana geldiğini bilmek gerekir. Özdemir Tesisat firmamız bu konuda hizmetinizdedir. Aydınlıkevler su tesisatı firmamız yaşam alanlarındaki tüm dairelere su dağılımını kolaylıkla sağlamaktadır. Su dağılımı için gerekli olan doğru montajı yapmaktadır. Tüm bu aşamalarda boruların tamamını kaliteli ve ustalıkla yapmak iş erdemlerindendir. Ayrıca boruların tamamı görünebileceğinden dolayı estetik bir şekilde döşenir.

Su Tesisatı Aydınlıkevler

Aydınlıkevler su tesisatı olarak gerekli tüm ekipmanları bulundurmaktayız. İç tesisat, beslenme borusu, su sayacı bunlar su tesisatı için ilk aşamalardır. Bu aşamaların tamamında apartmanlardaki tüm daireler veya kullanım alanlarındaki musluk ve su dağılımı açısından doğru montajları yapılmaktadır. Bu döşemelerin temel amacı ise suyun kaynağından evlerimize ilk olarak ulaşmasıdır. Ve bu sayede temiz su kolaylıkla elde edilecektir. İşlemlerin tamamına bir nevi priz hattı da denilmektedir.

Bu döşemeler yerin altından yapılır. Bu sebeple kullanılacak boruların kış mevsiminde soğuk olduğu zamanda bile donmaması sağlanıyor. Beslenme boruları döşendikten hemen sonra su sayacına bağlanır. Su Tesisatı Aydınlıkevler bu işlemlerin tamamını profesyonel ekibi ile ve yılların verdiği deneyimiyle titizlikle çözümlemektedir. Bizi Facebook hesabımızdan da takip edebilirsiniz.

Aydınlıkevler Su Tesisatı Hizmetlerimiz;

✔️Su kaçak tespiti ve tamiri✔️Kalorifer tesisatı ve arızalarının giderilmesi
✔️Komple ev su tesisatı yenime✔️Tıkanıklık açma ( Mutfak, lavabo, banyo, )
✔️Çamaşır ve bulaşık makinası hattı çekme✔️Klozet arızaları ve montajı
✔️Musluk, çeşme ve batarya montajı✔️Donmuş su borularının açılması
✔️Sıcak ve soğuk su hattı döşeme✔️Acil tesisat tamirleri

Aydınlıkevler’de Neden Özdemir Tesisatı Tercih Etmelisiniz?

✔️Aydınlıkevler’in En Kaliteli Su Tesisatçısı✔️Profesyonel Tesisat Hizmetleri
✔️Garantili Su Tesisatı Hizmet Seçenekleri✔️Aydınlıkevler’e En Yakın Acil Su Tesisatı Hizmeti
✔️Robotik Cihazlarla Son Teknolojik Hizmet✔️A’dan Z’ye Su Tesisatı Tamiri
✔️Onaylı Ankara Aydınlıkevler Su Tesisat Ustası✔️Bol Referanslı Tesisat Firması
✔️20 Yılı Aşkın Tecrübe✔️Kurumsal Sıhhi Tesisat Servisi
Aydınlıkevler Su Tesisatı