Mart 18, 2023

Bağlıca Su Tesisatı

Bağlıca su tesisatı, sıvıları geniş bir alana yaymak için kullanılan su tesisatları içerisinde bulunan bir dağıtım alanı olarak bilinir. Sıvıları nakletmek için kullanılmaktadırlar. Su tesisatları, özellikle dağıtımın düzgün yapılabilmesi için son derece önemlidir. Bağlıca su tesisatının en önemli noktalarından bir tanesi, borularda hiçbir şekilde terleme meydana gelmemesidir. Bu sebepten dolayı boruların geçmiş olduğu duvarlarda muhakkak izolasyon yapılmalıdır.

Terleme oluştuğunda soğuk su tesisatı içerisindeki boruların ömrü ne yazık ki kısalacaktır. Üst üste döşenmiş yatay su tesisatı sistemlerinde soğuk su borusu en alt kısımda kalır. Su tesisatları kurulumu gerçekleştirilirken hidrofor ve su saatinden sonra bir basınç regülatörü konulmasında fayda olacaktır. Böylelikle basınç sabit tutulurken aynı zamanda gereksiz su harcamasının önüne geçilmiş olunur.

Alanında Uzman Ekibi ile Bağlıca Su Tesisatı

Su Tesisatçısı
Garantili Tesisat Onarım Hizmeti

Sıcak su tesisatları, su sıcaklığının 120 dereceden az olduğu tesisatlar olarak bilinir. Çoğunlukla ideal kullanım suyu sıcaklığı olan 90 derece ve altındaki sıcaklıktaki suların borular aracılığı ile nakil edilmesi amacı ile kullanılır. Borulardan geçen ortalama su sıcaklığı 90 derece ile 55 derece arasında farklılık gösterebilmektedir. Bağlıca sıcak su tesisatı, duvar içerisinden geçen boru sistemleridir. Bu boruların geçmiş olduğu kısımlarda ısı kaybının korunması için muhakkak izolasyon yapılmalıdır. Aksi halde ısı kaybı azalarak ısı kazancı azılır. Alanında uzman ekibimiz ile daha detaylı bilgilere ulaşabilmek için firmamız üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Aynı zamanda Facebook adresimizden de bizlere ulaşabilirsiniz.

Bağlıca Su Tesisatı Hizmetleri

✔️Su Kaçağı Bakımı✔️Kalorifer Tesisat Bakım Onarımı
✔️Ofis Ve Ev Su Tesisatı Yenileme✔️Lavabo Tıkanıklık Açma
✔️Bulaşık ve Çamaşır Makinası Hattı Çekme✔️Klozet Bakım Onarımı
✔️Musluk ve Batarya Onarımı✔️Donmuş Su Tesisatı Bakımı
✔️Soğuk ve Sıcak Su Hattı Döşemesi✔️Acil Tesisat Hizmeti

Bağlıca Su Tesisatı İçin Neden Özdemir Tesisat’ı Tercih Etmelisiniz?

✔️%100 kaliteli su  tesisat hizmeti✔️Uzman ustalarla tesisat hizmeti
✔️Garantili su tesisat hizmeti✔️En yakın tesisat hizmeti
✔️Son teknolojik cihazlarla profesyonel hizmet✔️Detaylı su tesisatı bakımı
✔️Onaylı Ankara tesisat ustası✔️Referans onaylı tesisat onarımı
✔️20 yıldan fazla tecrübe✔️Kurumsal su tesisatı hizmeti