Nisan 11, 2023

Basınevler Su Tesisatı

Uzun dönemler boyunca Basınevler su tesisatçısı olarak, profesyonel ve sertifikalı personellerimiz ile siz değerli halkımıza 7 / 24 hizmet vermekteyiz. Makine ile su kaçak bulma, petek temizleme, tıkanıklık açma ve güneş enerjisi sektörlerinde hizmetlerimiz devam etmektedir. Temizlenemeyen peteklerin içerisinde, yıllar içerisinde su çamur kıvamında akmaya başlar. Çamurumsu su, peteklerin içerisindeki panellerin tıkanmasına ve petek bağlantı bölgelerinde tıkanıklığın yaşanmasına sebebiyet verir. Tıkanıklıklar sıcak su akışını engelleyecek ve eviniz ısınmayacaktır. Zaman içerisinde bu tıkanıklar tesisat ve petekleriniz çürümeye başlayacaktır. Petek tıkanıklarını son teknoloji cihazlarımız ile açıyoruz.

Isınmadan Yüksek Fatura Ödemeye Son: Basınevler Su Tesisatı

Su Tesisatçısı
Garantili Tesisat Onarım Hizmeti

Peteklerinizi temizletin, Basınevler su tesisat hizmetimizden yararlanın ve bu sayede yüksek faturadan kurtulun. Yıllık bakımları yapılan petekler sizlere uzun yıllar hizmet edecektir. Yüksek binalar da şehir şebeke su basıncı yüksek katlara basmakta yetersiz kalır. Yüksek katlardaki komşularınız çamaşır makinesinin temiz yıkamadığından ve sürekli arızaya geçtiğinden, kombinin iyi ısıtmadığından mustariplerdir. Hidroforlar sayesinde yüksek katlardaki dairelere de basınçlı su takviyesi yapılabilir.

Hidrofor seçerken daire sayısı, kat yüksekliği ve daire başı kullanım metreküpleri iyi hesaplanmak zorundadır. Hidrofor arızası ve montajları konusunda, firmamızın uzman ekiplerinden yardım alabilirsiniz.  Güneş enerjisinde sıkça karşılaştığımız sorunların başında sıcak su alamayışınız gelmektedir. Bu problemlerin birden fazla nedeni vardır. Örnek olarak sıcak su vanalarınızın açılmaması, antifirizinizin azalması ve sıcak su deponuzdaki bağlantı elemanlarının kireçlenmesinden kaynaklı sıcak suyu kesmesidir. Güneş enerji arıza ve montajları hakkında günün her saatinde firmamızdan bilgi alabilirsiniz. Daha detaylı bilgiler için Facebook hesabımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Basınevler Su Tesisatı Hizmetleri

✔️Su tesisatı onarımı✔️Kalorifer tesisatı sorun giderme
✔️Su tesisatı yedek parça✔️Lavabo kanal tıkanıklığı giderme
✔️Makineye tesisat hattı çekme✔️Kombi kaçak tamiri
✔️Musluk değiştirme✔️Donmuş Su Tesisatı Bakımı
✔️Soğuk ve Sıcak Su Hattı Döşemesi✔️Acil Tesisat Hizmeti

Basınevler Su Tesisatı İçin Neden Özdemir Tesisat’ı Tercih Etmelisiniz?

✔️Su tesisat hizmetinde garanti✔️Uzman ustalarla tesisat hizmeti
✔️Kaliteden ödün vermeden su tesisat hizmeti✔️En yakın su tesisatı firması
✔️Su tesisatında teknolojik ekipman✔️Tesisat onarımında 7/24 iletişim
✔️Onaylı Ankara tesisat ustası✔️Referans onaylı tesisat onarımı
✔️20 yıldan fazla tecrübe✔️Kurumsal su tesisatı hizmeti