Mart 18, 2023

Batıkent Kanal Açma

Kameralı görüntüleme cihazları ile, pimaşlardaki sorunları görüntülüyoruz, ne tür bir sorun var belirliyoruz, ilerde oluşabilecek farklı sorunlar varsa size bu sorunları bildiriyoruz. Robot cihazlar kullanıyoruz. Pimaşlarınız çeşitli genişlikte olabilir. Uzman personellerimiz, profesyonel robot cihazlarımız ile her türlü pimaşı kırmadan dökmeden açmaktadır. Son teknoloji cihazlar kullanılır, akıllı görüntüleme cihazlarımız ile tıkanıklık tespit edilir, tespiti sağlanan tıkanıklığın açılabilmesi için robot cihazımızın ucundaki aparat, tıkanıklığın sebebine göre belirlenir, tüm bu hizmetlerimiz tek fiyata sahiptir.

Pimaş tıkanıklıkları geçmiş yıllarda kırılarak ekstra maliyetli çözülebiliyordu, ancak şimdi Türkiye’de sadece seçkin birkaç firmada bulunan robot cihaz ve bilgisayar destekli kameralı görüntüleme cihazlarımız ile tıkalı olan pimaşlar kısa sürede, tadilatsız, gürültüsüz açılabiliyor. Pimaş açma hizmeti sunan Batıkent kanal açma servisi, tıkalı olan pimaşlarınızda önce kameralı cihazlar ile tıkanıklığın sebebini ve yerini tespit eder; sonrasında tıkanıklık açma cihazları ile pimaş tıkanıklarını açar.

Güvenilir ve Kaliteli Hizmetin Adresi: Batıkent Kanal Açma

Su Tesisatçısı
Garantili Tesisat Onarım Hizmeti

Batıkent kanal açma servisi; pimaş açma işlemini kırmadan, dökmeden profesyonel cihazlar yardımı ile yapmaktadır. Tuvalet, lavabo mutfak ve banyo gibi pimaş borularınız tıkandığında Batıkent kanal açma servisimizi arayarak çözüm sağlayabilirsiniz. Bu sayede yaptığımız faaliyetlerde çözüm odaklı çalışıyor, sorunun tekrarlanmamasına yönelik her türlü tedbiri alıyoruz. Daha detaylı bilgi edinebilmek için firmamızı ziyaret edebilir veya iletişime geçebilirsiniz. Facebook adresimizi de takip edebilirsiniz.

Batıkent Kanal Açma Hizmetleri

✔️Kanal açma hizmetlerinde tecrübe✔️Kanal temizleme hizmetleri
✔️Yedek parça değişimi✔️Lavabo Tıkanıklık Açma
✔️Bina kanal açma✔️Klozet kanal tıkanıklığı giderme
✔️Ankara Batıkent kanal açma✔️Kırmadan kanal tıkanıklığı giderme
✔️Temiz ve pis su kanal açma✔️Acil kanal açma Hizmeti

Batıkent Kanal Açma İçin Neden Özdemir Tesisat’ı Tercih Etmelisiniz?

✔️%100 kaliteli kanal açma hizmetleri✔️Uzman ustalarla kanal açma hizmeti
✔️Garantili kanal açma hizmetleri✔️En yakın kanal açma hizmeti
✔️Son teknolojik cihazlarla profesyonel hizmet✔️Detaylı su tesisatı kanal tıkanıklığı açma
✔️Onaylı Ankara kanal açma ustası✔️Referans onaylı tesisat onarımı
✔️20 yıldan fazla tecrübe✔️Kurumsal su tesisatı hizmeti