Mart 18, 2023

Batıkent Su Kaçak Tespiti

Herkes basit alet ve malzemeleri kullanarak bir su kaçağı bulma işlemini gerçekleştirebilir. İhtiyacınız olan ilk şey, düz lensli, tercihen hiç lenssiz iyi bir el feneri. Bu, sızan suyun neden olduğu tavan veya zeminlerdeki lekeleri görmenizi sağlayacaktır. Ayrıca duvarlarda veya mobilyalarda su sızıntılarından kaynaklanan lekeleri not etmek için bir cetvel veya mezura ve kurşun kalem veya tükenmez kaleme ihtiyacınız olacak. Bundan sonra, biraz kâğıt havlu, bir kâse sirke ve kabartma tozu (kokuları nötralize etmek için) toplayın.

Sirke kabını, boru bağlantılarından gelen metalik kokuları nötralize eden asidik dumanlar oluşturacak şekilde sızıntı kaynağının yakınına yerleştirin. Asitli kimyasallar cildinizi yakabileceğinden ve kesiklere ve yanıklara karşı çok hassas hale getirebileceğinden lastik eldivenlere de ihtiyacınız olacak. Son olarak, birkaç plastik torba toplayın, çünkü sızan su, küçük nesneleri yere düşüren yoğuşma oluşturur. Bu ipuçlarına dayanarak, bir su kaçağı bulma eskisinden çok daha kolay hale geliyor. Her ihtimale karşı profesyonel bir ekipten yardım almak isterseniz Batıkent su kaçak tespiti firmamız her zaman sizinle.

Su Kaçağı Tespit Etmek Artık Çok Kolay

Su Tesisatçısı
Garantili Tesisat Onarım Hizmeti

Tek ihtiyacınız olan doğru araçlar ve bunların nasıl doğru kullanılacağına dair bilgi. Doğru araçlar ve eğitimle herkes bir sızıntı bulabilir; bu yüzden insanlara su sızıntılarını nasıl onaracaklarını öğretmek çok önemlidir! Sızdıran su, mülke zarar verdiği ve tehlikeli durumlar yarattığı için, tesisatla çalışan herkesin su sızıntılarını ele alma konusunda iyi eğitimli olması gerekir! Batıkent su kaçak tespiti firmamızdan bilgi almak için bizi arayın. Sosyal medya adresimizi de ziyaret edebilirsiniz.

Batıkent Su Kaçak Tespiti Hizmetleri

✔️Kameralı su kaçak tespiti✔️Pimaş tıkanıklık giderme
✔️Termal kamera ile su kaçak tespiti✔️Temiz su tesisatı kaçak tespiti
✔️Nem ölçme cihazı ile su kaçak tespiti✔️Klozet gideri kaçak tespiti
✔️Dinleme cihazı ile su kaçak tespiti✔️Kırmadan su kaçak tespiti
✔️Soğuk ve Sıcak Su Hattı kaçak tespiti✔️Acil su kaçak hizmeti

Batıkent Su Kaçak Tespiti İçin Neden Özdemir Tesisat’ı Tercih Etmelisiniz?

✔️%100 garantili su kaçak tespiti✔️Uzman ustalarla su kaçağı bulma
✔️Kırmadan su kaçak tespiti✔️En yakın su kaçak tespiti
✔️Son teknolojik cihazlarla su kaçağı bulma✔️Detaylı su kaçak tespit işlemleri
✔️Onaylı Ankara su kaçak tesisatı✔️Referans onaylı kaçak bulma
✔️20 yıldan fazla tecrübe✔️Kurumsal su tesisatı hizmeti