Şubat 1, 2022

Çankaya Su Tesisatçısı

Evlerde, iş yerlerinde ya da her hangi bir binada diyelim su tesisatı büyük önem taşır. Ta ki ilk yapım aşamasından beri özenle döşenmesi gereken borular tesisatın ömrü açısından düşünüldüğünde dikkatle yapılması gereken bir iştir. Çankaya Su Tesisatçısı olarak sizlere hayalinizdeki tesisat hizmetini sunuyoruz. Çünkü ileride yaşanabilecek her hangi bir sorunun önüne ancak bu şekilde geçilebilir. Gerek ustalık, gerekse kaliteli malzeme kullanımı da bunda oldukça etkilidir. Elinizde bulunan malzeme, ne kadar kaliteli ise ustalık ta bununla harmanlanarak ortaya harikulade işler çıkabilir. Aslında bu durum, yapılan her iş için geçerli bir öngörü olmalıdır.

Günümüzde, özellikle de inşaatlarda birazcık fazla para kazanma hırsıyla malzemeden çalan bazı müteahhitler, attıkları kötü ve özensiz temellerle beraber, ilerde yaşanacak çok ciddi sorunların temelini de atarlar. Bunun birçok örneğini de depremler esnasında defalarca yaşamış ve görmüşüzdür. En son ki İzmir depreminde yıkılan bazı binalar özellikle dikkat çekmiştir. Çünkü etrafında bulunan dimdik ayakta dururken tek başına yıkılan birçok bina olmuştur. Bu da gösteriyor ki kötü malzeme kullanımı ve kötü işçiliğin sonu budur.

Çankaya Su Tesisatçısı Hizmetleri

Su Tesisatçısı
Garantili Tesisat Onarım Hizmeti

Çankaya Su Tesisatçısı olarak sizlere hem malzeme hem de işçilik anlamında oldukça kaliteli bir hizmet sunmaya özen gösteririz. Bina su tesisatı döşeme, tıkanıklık açma, kaçak bulma ve patlayan borularınızı onarma gibi birçok tesisat hizmetini sizlere sunmaya gayret gösteren bir firma olduğumuzu belirtmek isteriz. Ankara’da bulunmakta olan birçok firmadan da farklı olarak işimizi önemsiyor ve her zaman çalışmalarımıza da bu şekilde yön veriyoruz. Personel yapısı olarak da karakteri sağlam elemanlar bulunduruyor ve onların bilgi güncellemelerine de yardımcı oluyoruz. Çünkü gün geçmiyor ki teknoloji anlamında yeni bir şey çıkmasın. En basiti kullanılacak ekipmanlar bile işi daha hızlı hale getirmek adına sürekli değişim içerisine giriliyor. Bunların kullanımı hakkında da personellerimizi bilgilendiriyoruz. Bu sayede onların pratik bilgilerini teorik olarak ta destekliyoruz.

Çankaya Tıkanıklık Açma

Firmamızın kendi bünyesinde oluşturduğu ekipmanlar, hemen hemen teknolojinin son ürünü diyebiliriz. Çünkü bizler, güçlü bir ekipmana sahip olmanın önemini iyi biliyoruz. Atalarımızın bir sözü vardır: “ Endize işler, el övünür” diye. Bu sözde geçen endize, alet anlamına gelir. Yani malzeme kaliteli olursa bununla yapılan işçilik te kaliteli okur denmek istenmiştir. “El övünür” de yani “kaliteli malzeme ile yapılan işten el de övünerek kendine pay çıkarmaya çalışır” anlamını taşır.

Bizler de Çankaya Su Tesisatçısı olarak sizlerin tıkanmış olan lavabo ve diğer giderlerinizi kullandığımız son teknoloji cihazlar ile açıyoruz.

Çankaya Su Kaçağı Bulma

Çankaya Su Tesisatçısı firmamız ile artık su kaçakları daha kolay bulunuyor. Su tesisatlarında yaşanan birçok sorun yine konumuzun başında belirttiğimiz gibi inşaatın temeline dayanır. Özensiz işçilik ve de kalitesiz malzemeler her zaman bir yerde sorun çıkarmaya mahkumdur.

Tesisatçı işini sağlam yapsa dahi binanın temelinde çürüklük varsa elbet yine bir yerden patlak verecektir.

Konumuza gelecek olursak bizler, Çankaya Su Tesisatçısı olarak zaten kendi bölgemizde sunduğumuz hizmetler ile müşterilerinin memnuniyetini kazanmış bir firmayız diyebiliriz. Tabii ki istisna olarak memnun edemediğimiz müşterilerimiz de olmuştur ancak genel anlamda yaptığımız hiç bir isten kolay kolay şikayet almayız. Çünkü gözünüzün arkada kalmayacağı bir hizmet sunarız. Bizleri dilediğiniz zaman arayabilir ve tesisatlarınız ilgili hizmet taleplerini aktarabilirsiniz. Firmamız sizlere öngördüğü en kıs