Mart 19, 2023

Demetevler Su Tesisatı

Demetevler su tesisatçısı olarak, 7/24 hizmet veren firmamız konusunda deneyimli ve alanında uzman personellerimiz ile hizmet vermeyi sürdürmekteyiz. Firmamız bünyesinde su kaçağı tespiti, tıkanık açma, batarya değişimleri, klozet değişimleri, sifon arıza ve tamirleri ve bunlara ek olarak da küvet montajı ve değişimi gibi ustalık ve deneyim gerektirecek işlemleri de gerçekleştirmekteyiz.

Mutfak lavabolarına dökmüş olan yemek artıkları, yağ artıkları ve sabun parçacıklarından dolayı lavabolarınız tıkanabilir. Kullanmış olduğunuz tıkanıklık açma malzemeleri ve küçük el pompası gibi araç ve gereçlerin hepsi ne yazık ki yalnızca geçici çözüm üreteceklerdir. Mutlaka bir su tesisatçısından yardım almanız gerekmektedir. Demetevler Su Tesisat firmamız, tıkanıklık açmanın tek adresi.

Kalitenin Tek Adresi: Demetevler Su Tesisatı

Su Tesisatçısı
Garantili Tesisat Onarım Hizmeti

Klozet tamiratları ve klozet sifon değişimleri ustalık ve deneyim gerektirecek işlemlerdir. Eğer ki klozet sifonunuz içeriye su kaçırıyor ve suyu hiçbir şekilde kesmiyor ise, tuvaletinizi temizleyemez ve sürekli olarak su sesinden rahatsız olacağınız gibi yüksek bir su faturası ile de ne yazık ki karşı karşıya kalacaksınızdır. Su tesisatçısının son derece kısa bir süre içerisinde yapacağı çözüm, siz değerli müşterileri sağlık açısından da ekonomik olarak da büyük bir problemden kurtaracaktır.

Firmamız ayrıca küvet değişimi, hidrofor tamiri, duşakabin montajı ve arızası gibi işlemlerle de yanınızda. Daha detaylı bilgi için iletişim adreslerimiz aracılığı ile bizlere ulaşabilirsiniz. Facebook adresimizi de takip edebilirsiniz.

Demetevlet Su Tesisatı Hizmetleri

✔️Temiz ve pis su tesisatı✔️Sıcak su tesisatı
✔️Su kaçak tespit ve onarımı✔️Soğuk su tesisatı
✔️Klozet arıza giderme✔️Tesisat değişim ve tamiri
✔️Pisuvar montajı✔️Pis su arıza giderme
✔️Komple temiz su tesisatı✔️Kalorifer tesisatı

Demetevler Su Tesisatı İçin Neden Özdemir Tesisat’ı Tercih Etmelisiniz?

✔️Profesyonel su  tesisat hizmeti✔️İşinin ehli ustalarla tesisat hizmeti
✔️Garantili su tesisat hizmeti✔️En yakın tesisat ustası
✔️Son teknolojik hizmet✔️Detaylı su tesisatı hizmeti
✔️Onaylı Ankara tesisat ustası✔️Referans onaylı tesisat hizmeti
✔️20 yıldan fazla tecrübe✔️Kurumsal su tesisatı hizmeti