Kasım 26, 2022

Emek Su Tesisatı

Emek su tesisatı firmamız su tesisatlarında meydana gelen bakım, onarım, arıza, tadilat gibi konularda uzman ekiplerimiz ile çalışmalarını sürdürür. Ev, iş yeri gibi alanlarda uzman ekiplerimizin vermiş olduğu hizmetlerin tamamı garanti kapsamındadır. Alanında uzman ustalarımız su tesisatlarında yaşadığınız sorunların çok kısa sürelerde giderilmesini sağlar. Hızlı ve geniş servis ağımız kaliteli malzemeler kullanarak su tesisatlarında yaşadığınız sorunları giderir.

İçme suyu olarak isimlendirilen tesisatlar temiz su tesisatıdır. Temiz su tesisatları kendi arasında sıcak ve soğuk su tesisatı olarak iki bölüme ayrılır. Pis su tesisatları da bina dışı ve bina iç olmak üzere ikiye ayrılır. Temiz su ve pis su tesisatlarında herhangi bir sorun yaşamanız durumunda firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Alanında uzman ekiplerimiz su tesisatlarındaki sorunların giderilmesi açısından her zaman teknolojik cihazlar kullanır.

Emek Sıhhi Tesisatçı Hizmetleri

Su Tesisatçısı
Garantili Tesisat Onarım Hizmeti

Emek sıhhi tesisat hizmetleri sunan firmamız uzman ekipler ile çalışmalarını sürdürür. Eskiyen ya da çatlayan boruların değiştirilmesi ile ilgili konularda uzman ekiplerimizden uygun fiyatlara hizmet alabilirsiniz. İşinde profesyonel olan ekiplerimiz her zaman yaşanan sorunların kısa sürelerde giderilmesini sağlar.

Su tesisatlarında yaşadığınız herhangi bir sorunda Emek su tesisatı ekiplerimizden teknik destek alabilirsiniz. Bunun yanında ekiplerimiz robotla tıkanıklık açma ve su kaçağı tespiti konularında da hizmet sağlar. Firmamız yılların veriş olduğu tecrübeler ile güvenilir ve garantili bir şekilde çalışmalarını sürdürür. Facebook hesabımızı ziyaret ederek su tesisatı ve kanal açma konularında vermiş olduğumuz hizmetleri detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

EMEK SU TESİSATI HİZMETLERİ TABLOSU

✔️Robotla tıkanıklık açma✔️Su kaçağı tespiti
✔️Kalorifer ve radyatör montajı✔️Robot ile tıkanıklık açma
✔️Pimaş boru tesisatı döşeme✔️Klozet iç takım değişimi
✔️Duşa kabin montajı✔️bina içi ve dışı pis su tesisatı döşeme
✔️gömme rezervuar tamiri✔️Tuvalet ve lavabo montajı

EMEK SU TESİSATI İÇİN NEDEN ÖZDEMİR TESİSAT’I TERCİH ETMELİSİNİZ?

✔️Yeniliklere açık firma hizmeti✔️Garantili su tesisatı hizmeti
✔️Kaliteli ve güvenilir su tesisatı hizmeti✔️En yakın tesisat hizmeti
✔️7/24 su tesisatı hizmeti✔️Detaylı su tesisatı bakım ve onarımı
✔️Onaylı Ankara uzman tesisat ustası✔️Hızlı su tesisatı hizmetleri
✔️Tecrübeli tesisat ustası✔️Uygun fiyatlı su tesisatı hizmeti