Mart 19, 2023

Ergazi Su Kaçak Tespiti

Ergazi su kaçak tespiti firmamız, sektörün ilk cihazlı su kaçağı tespiti firması olarak hizmet vermektedir. Türkiye’ye su tesisatı alanında gelişmiş son teknoloji cihazlar getirterek sektörün öncü ve yenilikçi kurumsal tesisat firması haline gelmiştir. Servis araçlarımız ve uzman ekibimizle su kaçağı tespiti hizmetini sunmaktayız.

Su tesisatındaki kaçakları tespit edebilmek için boşa harcanan zamanlar geride kalmıştır. Firmamızın kırmadan cihazla su kaçağı tespiti çalışmaları sayesinde arızalı olan bölgeye kısa sürede ulaşılır. Su sızıntısının oluştuğu bölge tespit edildikten sonra en uygun fiyatlarla su kaçağı tamiri yapılmaktadır.

İleri Teknoloji Ekipmanları ile Ergazi Su Kaçak Tespiti

Su Tesisatçısı
Garantili Tesisat Onarım Hizmeti

Su kaçağını noktasal tespit edebilmek için Ergazi su kaçak tespiti firmamız son teknoloji cihazlar kullanır. Temiz su tesisatında sızıntı olduğunda ekiplerimiz, su kaçağı algılayıcı dinleme aletleriyle nokta atışı tespit imkânı sunmaktadır. Arızalı olan nokta fayans veya parke fark etmeksizin, ufak bir alan kırılarak %100 sonuç veren arıza tespit çalışmaları firmamız tarafından masrafsız bir şekilde gerçekleştirilir.

Lavabo, tuvalet ve banyo pimaşları, kirli suyun kanalizasyona tahliyesi için gerekli tesisatlardır. Pis su borularında oluşabilecek kırık, çatlak ve conta açıklığından dolayı alt komşunun tavanına su akıntısı başlar. Atık su giderlerinde arıza tespiti yapılabilmesi için pimaş görüntüleme kamerası gereklidir. Ekiplerimiz kameralı sistem kullanarak boru içerisindeki arızaların bölgesel tespitini sağlar. Daha detaylı bilgilere ulaşmak için Ergazi su kaçak tespiti firmamız ile görüşme sağlayabilirsiniz. Facebook adresimizi de takip edebilirsiniz.

Ergazi Su Kaçak Tespiti Hizmetleri

✔️Su Kaçağı tespit ve onarımı✔️Cihazla su kaçağı tespiti
✔️Ofis Ve Ev Su kaçak bulma✔️İlaçlı su kaçağı bulma
✔️Makineli su kaçak tespiti✔️Klozet su kaçağı tespiti
✔️Musluk ve Batarya su kaçağı bulma✔️Temiz ve pis su tesisatı kaçak giderme
✔️Kamera ve dinleme cihazı ile kaçak tespiti✔️7/24 acil su kaçak hizmeti

Ergazi Su Kaçak Tespiti İçin Neden Özdemir Tesisat’ı Tercih Etmelisiniz?

✔️%100 garantili su kaçağı tespiti✔️Uzman ustalarla su kaçak tamiri
✔️Güvenilir su kaçağı tespiti✔️En yakın su kaçak tespiti
✔️Teknolojik cihazlarla su kaçak tespiti✔️Detaylı su kaçak tespiti
✔️Onaylı Ankara Ergazi tesisat ustası✔️Referans onaylı su kaçak bulma
✔️20 yıldan fazla tecrübe✔️Kurumsal su tesisatı hizmeti