Mart 19, 2023

Ergazi Su Tesisat

Geçmiş dönemlerde evinizde meydana gelen su kaçaklarınızı bulabilmek için çağırmış olduğunuz ustalar, evlerinizde tahmini olarak birkaç yer kırıp su kaçaklarını bulmaya çalışırlardı. Eğer yalnızca birkaç kırık ile kaçağınızı tespit edebilirler ise çok iyi ustaydı, fakat bulamaz ise kırmaya devam ederlerdi. Bu sayede evinizdeki masraf 1 ise 5’e çıkmış olurdu.

Fayanslarınız ve duvarlarınız kırık ve delik içinde kalırdı. Son teknoloji cihazlarımız ile su kaçaklarınızı, ses dinlemeli su kaçağı tespit cihazlarımız ve termal kameralı su kaçak cihazlarımız ile tespit edip noktasal bir şekilde buluyor, yalnızca o alanda operasyon gerçekleştirip problemlerinizden sizleri kurtarıyoruz. Su kaçaklarınız ile ilgili problemlerinize bizlerden bilgi almadan kara vermeyiniz. Detaylı bilgi edinmek için Ergazi Su Tesisat firmamızın iletişim bilgilerini kullanarak bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

Ergazi Su Tesisat Firması ile Kaliteli Hizmet

Su Tesisatçısı
Garantili Tesisat Onarım Hizmeti

Evleriniz ve iş yerlerinizde meydana gelebilecek tıkanıklık gibi problemler birbirinden farklı sebeplerden dolayı oluşabilir. Ev ve iş yerleriniz de mutfak ya da lavabo tıkanıklıklarınızın sebebi; lavabolarınıza dökmüş olduğunuz yemek artıkları, sabun parçacıkları ve özellikler yağ atıkları olmaktadır. Ergazi Su Tesisat firması olarak, solucan kameralı tıkanık cihazlarımız ile sorunlarınızı 10 dakika gibi kısa bir süre içerisinde gideriyoruz. İster banyo gider tıkanıklığı olsun ister mutfak lavabo tıkanıklığı ya da ister pissu tıkanık problemlerinizde sizlere bir telefon kadar yakın olduğumuzu unutmayın. Facebook adresimizi de takip edebilirsiniz.

Ergazi Su Tesisatı Hizmetleri

✔️Logar açma✔️Lavabo tıkanıklık giderme
✔️Su borusu arıza giderme✔️Kombi arıza giderme ve montajı
✔️Kalorifer su tesisatı✔️Petek değişimi ve temizliği
✔️Musluk ve Batarya değişimi✔️Pimaş tıkanıklık giderme
✔️Musluk tamiri✔️Mutfak ve banyo batarya değişimi

Ergazi Su Tesisatı İçin Neden Özdemir Tesisat’ı Tercih Etmelisiniz?

✔️Güvenilir su tesisat işlemleri✔️Uzman ustalarla tesisat hizmeti
✔️Garantili su tesisat hizmeti✔️En yakın tesisat ustası
✔️Teknoloji uyumlu su tesisat hizmetleri✔️Detaylı su tesisatı arıza giderme
✔️Onaylı Ankara su tesisat ustası✔️Uygun fiyata tesisat onarımı
✔️Su tesisatında tecrübe✔️Kurumsal su tesisatı hizmeti