Nisan 15, 2023

Eryaman Kanal Açma

Eryaman kanal açma işlemleri basitçe atık su giderlerinin tıkanıklık problemlerinin giderilmesidir. Alanında uzman olan firmamız kanal ve pimaş açma işlemlerinde robotik cihazlar ve kameralar kullanır. Robot cihazların boruda ilerlediği zaman tıkalı kısma geldiğinde daha fazla ilerleyemeyecektir. Bu durumda kamera ve görüntüleme sistemlerimiz ile tıkanıklık probleminin nedenini araştırırız.

Ekiplerimiz mevcut tıkanıklığın nasıl giderileceğini kararlaştırır. Bazı durumlarda robot yardımıyla tıkanıklıkların temizlenmesi sağlanabilir. Bazen de tıkanıklığa sebep olan maddeleri parçalayarak çıkarılmasını sağlarız. Bu işlemleri gerçekleştirirken borulara zarar vermemek adına çalışmalarımızı titizlikle sürdürürüz. Kanal açma ustalarımız sayesinde yaşadığınız kanal tıkanıklığı sorunlarının kolaylıkla ortadan kalkması mümkün olur. Kanal tıkanıklığı sorunları özellikle apartmanlarda sıklıkla karşılaşılan problemlerden biridir. Kanal ustası ekiplerimiz tıkanıklık problemlerini giderdikten sonra ileride daha büyük problemlerin yaşanmaması için gerekli kontrolleri de gerçekleştirir.

Eryaman Kanal Açma Hizmetleri

Su Tesisatçısı
Garantili Tesisat Onarım Hizmeti

Kanal açma işlemleri atık su tesisatlarında boru içlerinde çeşitli nedenlerle meydana gelen tıkanıklıkların açılmasıdır. Bazı durumlarda kanalizasyon boruları ya da bazen daire içinde bulunan pimaş borularının tıkanması gibi durumlar söz konusu olabilir.

Eryaman kanal açma firması olarak kanal görüntüleme kameraları ile boru içlerini görüntüleyerek pimaş tıkanıklıklarının sebebini öğreniriz. Zemin katlarda inşaat temeli yapılırken gider borusunun iyi sabitlenmemesi halinde eğimin bozulması ve boruların içerisine beton dolarak boruların tıkanması durumları söz konusu olur. Uzman ekiplerimiz her türlü kanal tıkanıklığı sorununun hızlı bir şekilde giderilmesi adına çalışmalar yapar. Facebook hesabımızı ziyaret ederek bizimle iletişime geçebilir ve merak ettiğiniz soruları sorabilirsiniz.

Eryaman Kanal Açma Hizmetleri

✔️Ankara’da en kaliteli firma✔️Kanal temizleme hizmetleri
✔️Tesisat Yedek parça değişimi✔️Lavabo kanal tıkanıklığı giderme
✔️Bina kanal tıkanıklığı giderme✔️Klozet kanal tıkanıklığı giderme
✔️Ankara Eryaman kanal açma✔️Kırmadan kanal tıkanıklığı giderme
✔️Temiz ve pis su kanal açma hizmeti✔️Acil kanal açma hizmetleri

Eryaman Kanal Açma İçin Neden Özdemir Tesisat’ı Tercih Etmelisiniz?

✔️%100 kaliteli kanal açma hizmetleri✔️Profesyonel kanal açma hizmetleri
✔️Garantili kanal açma hizmetleri✔️Acil ve yakın tesisat hizmetleri
✔️Robotik cihazla kanal açma✔️Detaylı su tesisatı kanal tıkanıklığı açma
✔️Onaylı Ankara kanal açma ustası✔️Makine ile kanal açma hizmeti
✔️20 yıldan fazla tecrübe✔️Kurumsal kanal açma hizmeti