Nisan 11, 2023

Esertepe Klozet Tamiri

Esertepe klozet tamiri olarak; Klozet ve rezervuar tamiri, montajı, sifon montaj işlemi, rezervuar tamiri, klozet kapağı değişimi, pis su tadilatı sıhhi tesisat problemleri sızıntıları tamiratlarını yapmaktayız. Askılı gömme rezervuar klozetler görsel bakımdan ve temizlik bakımından müşterilerimizin daha çok tercih ettikleri modeldir. Mekanizması ve sifonu duvarın içine yapıldığından dolayı dışarı gözüken kısımda sadece klozet montajı yapılır. Farklı markaların kaliteli malzemeleri günümüz piyasasında en çok tercih edilen markalardır.

Klozet tamiri hangi marka olursa olsun hepsinin duvara sabitleme ve montajları, herhangi bir arıza meydana gelmiş ise tamirlerini yapmaktayız. Sifon iç takım setleri yedek parça değişimleri vardır. Kaliteli marka olmayan klozet rezervuarların özellikle iç takımları sık arıza yapan malzemeler olarak karşımıza çıkar. Genelde su dolduğu zaman suyu otomatik kesmeye yarayan şamandıra sistemi düğmeli ya da çekmeli olarak değişen orta boşaltma sistemi arızası yaygın görülür.

Her türlü klozet arızalarında firmamız ile iletişime geçip kaliteli hizmet alabilirsiniz. 7/24 bizlere ulaşım sağlayarak klozet sorunlarınıza kısa sürede çözüm bulabilirsiniz. Gömme Rezervuar, klozetlerin tamir ve bakımı gibi talepleriniz için Esertepe klozet tamiri servisimizden faydalanabilirsiniz.

Esertepe Klozet Tamiri ile Kaliteli Hizmet

Su Tesisatçısı
Garantili Tesisat Onarım Hizmeti

Sifon arızalarında sifon suyu durduramıyor ise servisimize ulaşabilirsiniz. Sifonun şamandırası bozulduğunda suyu durduramaz ve gömme klozet içine sürekli su boşaltır. Bu durumda sifonunuz bozulma meydana geldiğinde yüksek su faturası ve gürültü kirliliği ile karşı karşıya kalırsınız. Klozet sifonlarının iç takım parçaları tarafımızdan temin edilerek orijinal sifon montajı yapılır. Esertepe klozet tamiri firmamız hakkında detaylı bilgi için Facebook hesabımıza göz atabilirsiniz.

Esertepe Klozet Tamiri Hizmetleri

✔️Klozet yeri hazırlama✔️Asma klozet tamiri
✔️Rezervuar iç takım değiştirme✔️Klozet tıkanıklık giderme
✔️Şamandıra bakım ve tamiri✔️Gömme rezervuar montajı
✔️Kolay klozet montajı✔️Klozet su kaçırma tamiri
✔️Alaturka tuvaleti alafrangaya çevirme✔️Sifon tamiri

Esertepe Klozet Tamiri İçin Neden Özdemir Tesisat’ı Tercih Etmelisiniz?

✔️%100 profesyonel klozet tamiri✔️Uzman ustalarla klozet bakım hizmeti
✔️Garantili klozet tamiri hizmeti✔️En yakın klozet tamir hizmeti
✔️Son teknolojik cihazlarla profesyonel hizmet✔️Detaylı klozet onarım bakımı
✔️Onaylı Ankara klozet tamir ustası✔️Referans onaylı tesisat tamiri
✔️20 yıldan fazla tecrübe✔️Kurumsal klozet bakım hizmeti