Mart 22, 2023

İvedik Kanal Açma

Kanalizasyon görüntüleme cihazlarıyla tıkanıklığı İvedik kanal açma servisi olarak tespit ediyoruz. Borularda hasar olması halinde tamiri mümkün ise onarımını yapıyor ya da tamamen değiştiriyoruz. Kalitesiz alt yapı tesisatlarının kullanılması uzun süre dayanıklı olması gereken boruların kısa sürede deforme olmasına yol açar. Tıkanıklığı vidanjör makinelerimizle tamamen temizliyoruz. Yüksek vakum gücüne sahip olan vidanjör ya da kuka ve kombine araçlarımız ile basınçlı su kullanıyoruz. Çamur çekme ve boşaltma işlemleri ile alanın tıkanıklıktan arınmasını sağlıyoruz.

Kanalizasyon görüntüleme cihazlarının sıhhi tesisat alanına katkısı oldukça fazladır. Bütçeden, zamandan ve alandan tasarruf yaparak kısa sürede şehir giderlerinin birleştiği kanalizasyon alanını temizler. Avantajları; Geniş alan kırılmaz ya da kazılmaz, Borularda hasar var ise tespit edilir, Tıkanıklığa sebep olan nokta tam olarak tespit edilir, Zamandan tasarruf sağlar ve Şehir bütçesine katkı sağlar. Sıhhi tesisat sorun tespiti yapıldığı müddetçe tedirgin olunacak bir sorun değildir. Geleneksel tesisat uygulamalarına son veriyoruz ve günümüz teknolojisine uygun hijyenik bir iş yapıyoruz.

Hijyenik ve Güvenilir Hizmet: İvedik Kanal Açma

Su Tesisatçısı
Garantili Tesisat Onarım Hizmeti

Tıkanıklığı açmak için İvedik kanal açma firması olarak, özel vidanjör ekipmanlarımızın desteği ile tüm tıkanıklığı ve gideri tıkanan yerden basınçlı su ya da vakumlu araçlarımızla çekerek araç haznesine hapsediyoruz. Tıkanıklık açıldıktan sonra borularda hasar var ise hemen tamirini üstleniyoruz. Şehir planlamasında önemli olan alt yapı ve kanalizasyon açma ve temizliği tesisat çalışmaları en önemli işlemlerdir. Buna rağmen bazen kalitesiz malzeme kullanılarak büyük sorunlar yaşanabilir. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Facebook adresimizi de takip edebilirsiniz.

İvedik Kanal Açma Hizmetleri

✔️Tuvalet tıkanıklığı açma✔️Kırmadan kanal açma
✔️Banyo tıkanıklık giderme✔️İvedik kanal açma hizmetleri
✔️Lavabo tıkanıklık açma✔️Kanalizasyon tıkanıklık giderme
✔️Logar temizliği✔️Klozet tıkanıklık açma
✔️Atık su tesisatı temizliği✔️7/24 kanal açma hizmeti

İvedik Kanal Açma İçin Neden Özdemir Tesisat’ı Tercih Etmelisiniz?

✔️Yüksek kalite kanal açma hizmeti✔️Alanında uzman tesisat ustaları
✔️Verilen hizmetlerde garanti süresi✔️En yakın kanal açma hizmeti
✔️Son teknolojik kanal açma hizmeti✔️Kapsamlı kanal açma hizmeti
✔️Onaylı kanal açma hizmeti✔️Uygun fiyat tesisat tamiri
✔️Garantili müşteri memnuniyeti✔️Resmi kanal açma hizmeti