Mart 19, 2023

İvedik Su Tesisat

Çok uzun dönemler boyunca hizmet veren İvedik Su Tesisat firmamız, konusunda uzman ve profesyonel personellerimiz ile birlikte 7 / 24 hizmet vermenin mutluluğu içinde. Su kaçağı tespiti, tıkanık açma gibi uzmanlık ve deneyim isteyen konularda, firmamızdan bilgi edinebilmeniz çok kolay. Konu hakkında daha detaylı bilgi edinmek ve bütçenizi hiçbir şekilde sarsmayacak şekilde kaliteli bir hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İvedik Su Kaçağı Tespiti

Su Tesisatçısı
Garantili Tesisat Onarım Hizmeti

Binalarda kullanılan tesisat hatlarında zaman zaman su kaçağı gibi problemler meydana gelebilmektedir. Son derece can sıkıcı bir durum olmasına rağmen çözümü çok basittir. İvedik Su Tesisat firması olarak cihazlar aracılığıyla noktasal olarak su kaçağının yerini tespit edebiliyoruz. Su tesisatındaki sızıntıların pek çok farklı sebebi olabilmektedir. Sebeplerin başında işçilik hataları ile kullanılan malzemenin düşük kaliteli olması gelmektedir.

Çürümüş eski demir borular bir diğer su kaçağı nedenlerindendir. Su kaçağı tespiti eskiden olduğu gibi fayansları kırıp deneme yanılma yöntemi ile değil, makineli su kaçak tespiti cihazları ile problemin tam yerini tespit edebilmekteyiz. ‘’Cihaza hiçbir şekilde gerek yok, su kaçağı neredeyse ben bulurum ya da ben tesisat doktoruyum’’ diyerek kendinin tesisatçı olduğunu iddia eden kişilere hiçbir şekilde güvenmeyin.

Gelişen ve ileri teknolojinin nimetlerinden faydalanan firmamızı arayın, suyun nereden kaçırdığını bulup tamiratını gerçekleştirelim. Hem paranızı hem de zamanınızı kaybetmek istemiyorsanız, muhakkak gerekli donanıma sahip ve yeterlilik belgesi olan ustalardan hizmet almaya özen gösterin. Bunun için bizimle iletişime geçerek Facebook adresimizi de takip edebilirsiniz.

İvedik Su Tesisatı Hizmetleri

✔️Temiz ve pis su tesisat onarımı✔️Su tesisatı değişimi
✔️Su kaçak tespiti ve onarımı✔️Kalorifer tesisatı
✔️Makine su hattı çekme✔️Şofben montajı
✔️Pisuvar montaj ve bakımı✔️Kombi montajı
✔️Tesisat tamiratı✔️Acil su tesisatı

İvedik Su Tesisatı İçin Neden Özdemir Tesisat’ı Tercih Etmelisiniz?

✔️%100 kaliteli su  tesisat hizmeti✔️Uzman ustalarla tesisat hizmeti
✔️Garantili su tesisat hizmeti✔️En yakın tesisat hizmeti
✔️Son teknolojik cihazlarla profesyonel hizmet✔️Detaylı su tesisatı bakımı
✔️Onaylı Ankara tesisat ustası✔️Referans onaylı tesisat onarımı
✔️20 yıldan fazla tecrübe✔️Kurumsal su tesisatı hizmeti