Ocak 19, 2023

Karakusunlar Klozet Tamiri

Karakusunlar klozet tamiri konusunda uzman olan firmamız yaşadığınız klozet problemlerinden kısa sürelerde kurtulmanız adına çalışmalarını sürdürür. Klozet kaçak problemlerinde daha az maddi kayıplar için bu sorunlara hızlı bir şekilde müdahale edilmesi son derece önemlidir. Alanında uzman olan ekiplerimiz tüm marka ve modellerdeki klozet iç takım aksamlarının tamir ve değişimi ile ilgili konularda çalışmalarını sürdürür.

Ekiplerimiz rezervuar conta değişimi ve şamandıra değişimi gibi farklı hizmetler de sunar. Gömme sifonların arıza durumlarında vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ekiplerimiz fayans ve duvarları kırmadan gömme klozetlerde bakım ve onarım çalışmalarını sürdürür. Gömme sifon içerisinde bulunan parçaların tek tek değişimlerini sağlayabiliriz. Bunun yanında tüm gömme sifonlarda su kaçak arızası olması durumunda üst kısımda bulunan musluk kapatılarak su israflarına engel olabilirsiniz.

Karakusunlar Sifon Değişimi

Su Tesisatçısı
Garantili Tesisat Onarım Hizmeti

Klozet sifonlarında da sıklıkla arıza durumları ile karşılaşılabilir. Karakusunlar sifon değişimi yapan ekiplerimiz bu sorunlardan çok kısa sürelerde kurtulmanız adına çalışmalarını sürdürür. Firma olarak yedek parça ve montaj hizmetleri de sağlarız. Firmamız arıza durumunda parça değişimlerinde her zaman orijinal parçalar kullanmaya özen gösterir.

Klozetlerde su kaçırma sorunlarının en temel nedenlerinden biri klozet şamandırasında arıza durumlarının söz konusu olmasıdır. Karakusunlar klozet tamiri konusunda uzman olan ekiplerimiz arızaların şamandıradan kaynaklanıp kaynaklanmadığını kısa sürede tespit edecektir. Ekiplerimiz şamandırada yaşanan problemleri araştırarak onarım çalışmalarını gerçekleştirir. Facebook hesabımızdan detaylı bir şekilde klozet tamiri çalışmalarımızı inceleyebilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz.

KARAKUSUNLAR KLOZET TAMİRİ HİZMETLERİ TABLOSU

✔️Klozet tamir ve montajı✔️Klozet musluğu tamiri
✔️Klozet sifon tamiri✔️Klozet taharet musluğu değiştirme
✔️Klozet su kaçağı tespiti✔️Klozet iç takım tamiri
✔️Klozet gömme sifon tamiri✔️Klozet şamandıra tamiri
✔️Klozet kapağı tamiri✔️Klozet ara musluk değişimi

KARAKUSUNLAR KLOZET TAMİRİ İÇİN NEDEN ÖZDEMİR TESİSAT’I TERCİH ETMELİSİNİZ?

✔️Garantili iç takım sifon değişimi✔️Güvenilir tamir ve montaj
✔️Tüm markaların klozet bakım ve tamiri✔️Kaliteli iç takım rezervuar parçaları
✔️Rezervuarların tüm arıza sorunlarının çözümü✔️Kaliteli su tesisatı hizmetleri
✔️Temiz ve titiz işçilik✔️Teknolojik cihazlarla klozet tamiri
✔️Klozet sorunlarının noktasal çözümü✔️Hızlı klozet tamiri hizmetleri