Nisan 7, 2023

Konutkent Kanal Açma

Tuvalet, banyo ve mutfak giderleri gibi alanlar zamanla farklı sebeplerden dolayı tıkanabilir ve sizi zor durumda bırakabilir. Bu tarz olaylarda hijyen faktörü de göz ününe alındığında hiç te istenmeyen konular açığa çıkabilir. Konutkent kanal açma hizmeti alarak bu sıkıntıdan kurtulabilirsiniz. Atılan ped, bez gibi şeyler, tuvalet kağıtları, yağlar, atılmaması gereken büyük malzemeler tıkanıklığa neden olur. Bu artıklar zamanla borularda birikerek tıkanmalara neden olmaktadırlar. Bu tıkanıkları ilaçlı ya da tazyikli sularla açmaya çalışmak çoğu zaman işe yaramaz ve daha sıkıntılı sonuçlar doğurabilir.

Kanal Açma Nasıl Yapılır ?

Su Tesisatçısı
Garantili Tesisat Onarım Hizmeti

Konutkent kanal açma ya da pimaş açma işlemi basit bir şekilde atık su giderlerinin tıkanıklığını giderme hizmetidir. Bu konuda son derece uzman olan firmamız kanal açma , pimaş açma işlemlerini robotik cihazlar ve kameralar ile kısa bir süre için de tespit ederek yaparlar.

Robot cihaz boruda ilerlemeye yardımcı olur. Tıkalı alana gelindiği zaman daha fazla ilerleme olmaz. Bundan sonrası için kamera ve görüntüleme sistemi devreye girer. Sorun tespit edilip, tıkanıklığın sebebi anlaşılmaya çalışılır. Bu hizmet sonrası tıkanıklığın nasıl çözüleceğine karar verilir. Bazen bu robotlar ile buradaki parçalar temizlenir. Facebook adresimizden bilgi alabilirsiniz. Firmamız herkese hitap edecek şekilde uygun fiyat seçenekleri ile hizmet sunar ve iletişime geçmeniz halinde çözüm odaklı hızlı bir şekilde sorunları çözer.

Konutkent Kanal Açma Hizmetleri

✔️Tuvalet açma hizmetleri✔️Tesisat temizleme hizmetleri
✔️Banyolarda tıkanıklık açma✔️Mutfak gider borusu temizleme
✔️Bina kanal açma✔️Logar temizliği
✔️Lavabo tıkanıklık giderme✔️Kanal açma hizmetinde kesin çözüm
✔️Robotik cihazla kanal açma✔️Acil kanal açma Hizmeti

Konutkent Kanal Açma İçin Neden Özdemir Tesisat’ı Tercih Etmelisiniz?

✔️7/24 kesintisiz müşteri hizmetleri✔️Uzman ustalarla kanal açma hizmeti
✔️Kanal açmada hizmet garantisi✔️En yakın kanal açma hizmeti
✔️Son teknolojik cihazlarla profesyonel hizmet✔️Detaylı su tesisatı kanal tıkanıklığı açma
✔️Onaylı Ankara kanal açma ustası✔️Referans onaylı kanal açma
✔️20 yıldan fazla tecrübe✔️Kurumsal kanal temizleme hizmeti