Nisan 7, 2023

Konutkent Su Tesisatı

Konutkent su tesisatı, temiz suyun kaynaktan çıkması sonrası ardından su borularının binaya döşenmesiyle kullanıma hazır olan ve kullanım sonrası sonra yani atık su meydana gelmesiyle arıtıldıktan sonra doğaya geri gönderilmesi aşamalarını genel olarak kapsayan konudur. Tesisatçı ne iş yapar sorusunun cevabı basit olarak, su borularını takmak olarak verilebilir. Muslukları takmak, tamir etmek, evlere ya da iş yerlerine sıhhi tesisat armatürlerinin kurulumu, tesisat uzmanı pozisyonundaki kişiler tarafından yapılan işlerdir.

Kat boruları mümkün olduğunca kısa olarak kullanılmalıdır. Yatay eksende döşenmiş olan borular %2 eğimde olmalıdır. Zeminde döşenmiş borularda ince kumla beslenmeli, üstüne moloz gibi sert malzemelerin teması önlenmelidir. Tesisat döşemesi yapılırken, borularda herhangi bir pislik, moloz ve harç girmemesine özen gösterilmeli, çapına uygun kapama başlığı tercih edilmelidir.

Su Tesisatı Nedir?

Su Tesisatçısı
Garantili Tesisat Onarım Hizmeti

Konutkent su tesisatı daha çok temiz su tesisatını ifade etmek amacıyla kullanılsa da tanım yapmak gerekirse; temiz ve pis su tesisatını da içine alan bir ifadeyi kapsar. Su tesisatı dışında sıhhi tesisat ifadesi daha doğru bir tanım olabilir. Hem kullananlar hem de bu işi yapan ustalar ve firmalar su tesisatı tanımını kullanmayı tercih ederler. Temiz su tesisatı; evlerde iş yerindeki kullanım suyunu, kullanma yerlerine kadar ileten bir boru ağıdır. Daha doğru ifadeyle borulardan ve ekleme parçalarından oluşan sisteme verilen isimdir. Bu konu ile ilgili Facebook adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

Konutkent Su Tesisatı Hizmetleri

✔️Su kaçağı tespiti ve onarımı✔️Kalorifer tesisatında kaçak bulma
✔️Ofis su tesisatı yenileme✔️Tesisat tıkanıklık giderme
✔️Makinelerde tesisat yenileme✔️Klozet arızalarını giderme
✔️Banyo musluk tamiratı✔️Donmuş su tesisat hizmeti
✔️Sıcak su hattı yenileme✔️Acil Tesisat Hizmeti

Konutkent Su Tesisatı İçin Neden Özdemir Tesisat’ı Tercih Etmelisiniz?

✔️%100 kaliteli su  tesisat hizmeti✔️Uzman ustalarla tesisat hizmeti
✔️Garantili su tesisat hizmeti✔️En yakın tesisat hizmeti
✔️Son teknolojik cihazlarla profesyonel hizmet✔️Detaylı su tesisatı bakımı
✔️Onaylı Ankara tesisat ustası✔️Referans onaylı tesisat onarımı
✔️20 yıldan fazla tecrübe✔️Kurumsal su tesisatı hizmeti