Nisan 7, 2023

Maltepe Su Kaçak Tespiti

Tesisatta su kaçağı, önemli problemler arasındadır. Bunun çeşitli nedenleri vardır. Eskimiş borular yüzünden, aşınan contalardan ya da borulardaki imalat ve yapım hatalarından su kaçağı olabilir. Fakat, burada önemli olan su kaçağı olmasının sebebi değil, su kaçağı tespitinin en kısa sürede problemsiz bir şekilde yapılmasıdır. Maltepe su kaçak tespiti hizmeti veren firmamızdan bu konuda her türlü bilgiyi alabilirsiniz. Sizlere deneyimli uzman personelimiz yardımcı olacaktır.

İleri teknolojik Cihazlar ile Maltepe Su Kaçak Tespiti

Su Tesisatçısı
Garantili Tesisat Onarım Hizmeti

Cihazla su kaçak tespiti alanında bilgili ve aynı zamanda yeteri kadar deneyimli ustalarımızla hizmet veriyoruz. Su sızıntısı, su damlaması, tavanda sarı lekeler, nemlenme ve duvar kabarması gibi etkiler varsa sizlere termal kameralı usta göndererek su kaçağını termal kamera ile tespit edebiliriz. Gelişmiş teknolojik aletler ve cihazlar ile artık su tesisat arıza onarımları kırmadan yapılabilmektedir.

Su kaçağı tespitinde eskiden bütün duvar ve fayanslar kırılarak ve bütün bir ev şantiye haline getirilerek yapılmaktaydı. Hem tadilat hem de aşırı masraf müşterilerin hem canını sıkmakta hem de cebini yakmaktaydı. Fakat bilinmelidir ki, teknolojik cihazların kullanımı işin azalmasına, evinizde gereksiz yerlerin kırılmamasını sağlamaktadır. Artık günümüzde cihazlar ve kameralar ile kırmadan Maltepe su kaçağı tespiti servisimiz sayesinde sizlere ayrıcalıklı bir hizmet sunmaktayız. Daha detaylı bilgi için Facebook hesabımızdan bizlere ulaşabilir ve dilediğiniz konu hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Maltepe Su Kaçak Tespiti Hizmetleri

✔️Kırıp dökmeden su kaçak tespiti✔️Pimaş tıkanıklık giderme
✔️Termal kamera ile su kaçak tespiti✔️Banyo gideri kaçak tespiti
✔️Nem ölçme cihazı ile su kaçak tespiti✔️Klozet gideri kaçak tespiti
✔️Dinleme cihazı ile su kaçak tespiti✔️Duşakabin kaçak tespiti
✔️Pis su tesisatı kaçak tespiti✔️Acil su kaçak hizmeti

Maltepe Su Kaçak Tespiti İçin Neden Özdemir Tesisat’ı Tercih Etmelisiniz?

✔️%100 garantili su kaçak tespiti✔️Uzman ustalarla su kaçağı bulma
✔️Kırmadan su kaçak tespiti✔️En yakın su kaçak tespiti
✔️Son teknolojik cihazlarla su kaçağı bulma✔️Detaylı su kaçak tespit işlemleri
✔️Onaylı Ankara su kaçak tesisatı✔️Referans onaylı kaçak bulma
✔️20 yıldan fazla tecrübe✔️Kurumsal su tesisatı hizmeti