Nisan 7, 2023

Maltepe Su Tesisatı

Su tesisatı ile ilgili sorunların başında tıkanmalar ve su kaçakları geliyor. Sorunun oluştuğu bölümü tespit edebilmek ise son derece mühim. Kırma işlemi yapılmadan tesisattaki problemli bölümü tespit etmek için son teknoloji ile geliştirilmiş olan cihazları kullanıyoruz. Böylelikle kırma işlemine gerek duyulmadan problemin çözümü mümkün olabiliyor. Hem tıkanıklık hem de su kaçağı tespitinde kullanılabilen cihazlar, Maltepe su tesisat firmamızdaki profesyonel ekiplerimizin tecrübeleri sayesinde kısa sürede tamir ve bakım çalışmasının tamamlanmasını sağlıyor.

Az Tadilat ile Su Tesisatı Tamiri: Maltepe Su Tesisatı

Su Tesisatçısı
Garantili Tesisat Onarım Hizmeti

Su kaçakları binaya ciddi zararlar verirken aynı zamanda yüksek su faturaları ödemenize sebep olur. Çok sayıda kişi zeminde, duvarlarda ve hatta tavanda kırma işleminin zorunlu olduğunu düşündüğünden dolayı su kaçaklarını ciddiye almaz. Oysa su tesisatlarındaki sızıntılar zamanla büyük sorunları da beraberinde getirir. Kırma ve zarar verme noktasında da teknolojik cihazlarımız ve profesyonel ekiplerimizin tecrübeleri sayesinde bakım ve onarım çalışması kısa süre içerisinde ve en az zarar ile tamamlanabilir.

Su tesisatlarındaki tıkanmalar gibi problemler de tecrübe ve teknoloji yardımı ile giderilebiliyor. Geleneksel yöntemler ve tahmin üzerine yapılan su tesisatı çalışmalarının neden olduğu hasarları göze almak zorunda değilsiniz. Minimum zarar ve minimum tadilat ile su tesisatı problemlerinin tespiti ve onarımı çalışmalarımızdan faydalanabilirsiniz. Detaylı bilgi içi Facebook hesabımıza göz atabilirsiniz.

Maltepe Su Tesisatı Hizmetleri

✔️Su Kaçağı bakım onarımı✔️Kalorifer tesisatı sorun giderme
✔️Su tesisatı yenileme✔️Lavabo kanal tıkanıklığı giderme
✔️Makineye tesisat hattı çekme✔️Klozet tamir ve onarımı
✔️Batarya tamiri✔️Donmuş Su Tesisatı Bakımı
✔️Soğuk ve Sıcak Su Hattı Döşemesi✔️Acil Tesisat Hizmeti

Maltepe Su Tesisatı İçin Neden Özdemir Tesisat’ı Tercih Etmelisiniz?

✔️Su tesisat hizmetinde garanti✔️İşini iyi bilen ustalarla tesisat hizmeti
✔️Kaliteden ödün vermeden su tesisat hizmeti✔️En yakın su tesisatı firması
✔️Su tesisatında teknolojik ekipman✔️Kusursuz su tesisat bakım onarımı
✔️Onaylı Ankara tesisat ustası✔️Referans onaylı tesisat onarımı
✔️20 yıldan fazla tecrübe✔️Kurumsal su tesisatı hizmeti