Mart 23, 2023

Ostim Su Kaçak Tespiti

Ev, iş yerleri, okullar, alışveriş merkezleri gibi yerlerde su tesisatlarından sızan ve büyük sorunlar teşkil eden problemleri ifade edecek olursak tüm bu sorunlara yol açan tesisat problemlerine su kaçağı problemi denir. Meydana gelen su kaçağı problemlerine müdahale edilmediği takdirde yani kırmadan su kaçağı bulma işlemi yapılmadığında, sorunun yaşanmış olduğu yerin çeşitli bölgelerinde daha büyük problemler ortaya çıkabilir. Herhangi bir yapının alt ya da yan bölümlerine su sızıntıları yaşanabilir. Bu gibi durumlarda tesisat alt yapınızı veya duvarlarınızı kontrol ettirmeniz gerekir. Bizler sizlere tamda bu noktada yardımcı olmaya çalışıyoruz. Profesyonel cihazlarımızla yerinde tespit hizmeti veriyoruz.

Evinizde ya da yukarıda saydığımız mekanlardan herhangi birinde iseniz ve tüm musluklarınız kapalı olduğu halde su sayacınız sürekli dönüyorsa bir yerlerde su kaçağı olduğundan emin olabilirsiniz. Su sayacınızın sürekli döndüğünü fark etmemiş olabilirsiniz. Hiçbirimiz musluklarım kapalı su sayacıma bir bakayım sürekli dönüyor mu demeyiz. Fakat faturalar geldiğinde yüksek tutarları gördüğümüzde sayacın yanına kesinlikle uğrarız. Detaylı bilgi için Ostim su kaçak tespiti firmamız ile iletişime geçin.

İleri Teknoloji Ekipmanlar: Ostim Su Kaçak Tespiti

Su Tesisatçısı
Garantili Tesisat Onarım Hizmeti

Faturalar ve sayaç dışında alt komşumuz bir gün kapımızı çalabilir banyosunun tavanının rutubetlendiği şikayetiyle bize gelebilir. Su kaçağı olduğunda seramikleriniz arasındaki derzler renk değiştirmeye ya da zeminde ister kuru olsun ister ıslak olsun yüzeye su çıkmaya başladıysa bir yerde su kaçağı olduğuna emin olabilirsiniz. Aslını söylemek gerekirse su kaçağı varlığının tespitini duvarlarda oluşan rutubet izlerinden, ıslaklıklardan kolaylıkla anlayabilir ve tüm bu problemlerin önüne hızlı kararlar alarak geçebiliriz. Ostim su kaçak tespit firması olarak her zaman yanınızdayız. Bunun için bizimle iletişime geçerek Facebook adresimizi de takip edebilirsiniz.

Ostim Su Kaçak Tespiti Hizmetleri

✔️Noktasal su kaçağı tespiti✔️Banyoda su kaçak tespiti
✔️Termal kamera ile su kaçağı tespiti✔️Duvarlarda su sızıntısı tamiri
✔️Dinleme cihazı ile su kaçağı tespiti✔️Kırmadan dökmeden su kaçak tespiti
✔️Kombi kaçak tespiti✔️Tuvalet kaçak tespiti
✔️Atık su tesisatı kaçak tespiti✔️Acil su kaçak tespiti hizmeti

Ostim Su Kaçak Tespiti İçin Neden Özdemir Tesisat’ı Tercih Etmelisiniz?

✔️Kaliteli su kaçak tespiti hizmeti✔️Uzman tesisat ustası
✔️Garantili su kaçak tespiti hizmeti✔️En yakın su kaçak tespit hizmeti
✔️Teknolojik cihazlarla kaçak tespit hizmeti✔️Kapsamlı su kaçağı bulma hizmeti
✔️Onaylı kaçak tespiti hizmeti✔️Referans onaylı su kaçak tespiti
✔️Garantili müşteri memnuniyeti✔️Kurumsal su kaçak tespiti hizmeti