Mart 23, 2023

Öveçler Kanal Açma

Öveçler kanal açma kanalizasyonlarda genellikle tıkanıklık oluşturan, öncelikle kum olmak üzere yabancı cisimler, çakıl ve taş gibi atıkların ortadan kaldırılarak, tıkanıklığın giderilmesini sağlamaya yardımcı olunur. Kanallar açılır ve ayrıca özenli bir şekilde temizlenir. Çalışma sistemi olarak son derece sert bir basınca kullanılır ve söz edilen yabancı cisimleri kısa süre içerisinde parçalara ayırarak, tıkanıklık en kısa zamanda açılır.

Bu hizmet sağlanırken; yüksek basınç ile uygulanan su kullanılıp, parçalama özelliğinden yararlanarak çalışma yapılır. Parçalama yöntemi kullanılarak gerekli  temizlik yapıldıktan sonra, emiş gücü kullanılarak, parçalar tıkanıklığın oluştuğu yerden kolay bir şekilde çıkarılır. Bu şekilde kısa süre içerisinde problemde çözülmüş olur.

Kanal Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Su Tesisatçısı
Garantili Tesisat Onarım Hizmeti

Öveçler kanal açma hizmeti sunulurken tercih edilen ekipmanın başına özel bir aparat kullanılır. Bu aparat ile tıkanıklığa sebep olan cisim ne ise parçalanır ya da çekip çıkarılarak temizlenir. Kanal açma makinesi tercih edilerek, kanal tıkanıklığı açma çalışması bittikten sonra, son teknolojik bir kameralı görüntüleme cihazı ile kanalizasyon boruları tekrar kontrol edilir ve hizmet bu şekilde sona erer.

Kanal Tıkanıklığı Açma Hizmeti Ücretleri

Öveçler kanal açma hizmetleri değerli müşterilerimiz için her zaman en dikkatli şekilde verilir. Fiyatlarda yine oldukça ekonomik şekilde sunulur. Profesyonel ve hızlı bir hizmet tercih etmek isterseniz, firmamızı tercih edebilirsiniz. Facebook  üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Öveçler Kanal Açma Hizmetleri

✔️Tuvalet tıkanıklık açma✔️Kanalizasyon tıkanıklığı giderme
✔️Banyo gideri kanal açma✔️Logar temizliği ve bakımı
✔️Musluk tıkanıklık açma✔️Kırmadan tıkanıklık giderme
✔️Kırmadan cihazlarla kanal açma✔️Noktasal kanal açma hizmeti
✔️Klozet tıkanıklığı giderme✔️İç  ve dış tesisat hattı temizliği

Öveçler Kanal Açma İçin Neden Özdemir Tesisat’ı Tercih Etmelisiniz?

✔️Kanal açma hizmetinde yüksek kalite✔️İşinin ehli ustalar
✔️Kanal açma hizmetinde garanti süresi✔️En yakın kanal açma ustası
✔️Son teknolojik kanal açma✔️Kanal açma hizmetlerinde titiz işçilik
✔️Referans onaylı kanal açma✔️Kalite standartlarına uygun kanal açma
✔️Hizmetlerde müşteri memnuniyeti✔️Kurumsal kanal açma hizmeti