Mart 29, 2023

Şentepe Kanal Açma

Tıkanıklık açmak diğer işlerden daha zahmetli iştir. Lavabo tıkanıklığı ve tuvalet tıkanıklığı hem bizi hem komşularımızı rahatsız edecek en büyük tesisat sorunlarından birisidir. Pimaş giderine atılan kâğıt, katı atıklar, bez, veya yabancı cisimler tıkanıklığa neden olur. Bizi arayıp bu sorundan kısa sürede kurtulabilirsiniz. Tuvalet tıkanıklığı açma ve lavabo tıkanıklığı açma için Şentepe kanal açma firmamıza ulaşabilirsiniz. Robot cihazlar yardımı ile müdahale ettiğimiz tıkanıklık açma hizmeti için hemen randevu alabilirsiniz.

İleri Teknoloji Ekipmanlar ile Kaliteli Hizmet: Şentepe Kanal Açma

Su Tesisatçısı
Garantili Tesisat Onarım Hizmeti

Günümüzde bilinçsiz kullanım sebebi ile mutfak lavabosu, banyo lavabosu ve tuvalet tıkanıklıkları yaşanır. Aynı bilinçsizliği kamuya açık alanda yaparak şehir giderlerinin tıkanmasına da sebep olabilirsiniz. Doğal hava olayları nedeni ile sürüklenen maddeler, çevreye atılan çöpler yağmur suları ile kanalizasyonun tıkanmasına sebep olur. Kanalizasyon tıkanıklığı oldukça önemli, insan sağlığını tehdit eden ve tüm giderlerde geri tepmeye yol açan ciddi bir sorundur. 

Kanalizasyon sıklıkla rögar ile karıştırılır. Rögar işyeri, kurum ya da binaların giderlerinin toplandığı, birçok borudan oluşan bir gider sistemidir. Bireysel giderlerin tıkanması zamanla rögarda tıkanıklığa, rögar tıkanıklıkları ise tüm giderlerin tek bir noktadan atıldığı kanalizasyon tıkanıklıklarına yol açar. Kanalizasyon tıkanıklığının sonuçları ise toplu olarak insanların, canlıların ve tüm doğanın olumsuz etkileneceği bir durumdur. Bir tıkanıklığın kanalizasyondan kaynaklanıp kaynaklanmadığı bilmek için öncelikli olarak tespit yapmak gerekir. Şentepe kanal açma firması olarak profesyonel ekibimiz ve uzun süreli tecrübemiz ile sorunun kanalizasyondan kaynaklandığını tespit etmek adına kanalizasyon görüntüleme cihazlarımızı kullanıyoruz. Bunun için bizi arayarak Facebook adresimizi takip edebilirsiniz.

Şentepe Kanal Açma Hizmetleri

✔️Su tesisatlarında kanal tıkanıklığı giderme✔️Atık su tesisatı kanal tıkanıklığı
✔️Ofis Ve Ev Su Tesisatı tıkanıklık giderme✔️Lavabo Tıkanıklık Açma
✔️Mutfak su tesisatı kanal açma✔️Klozet tıkanıklığı giderme
✔️Logar temizleme✔️Sıcak su hattı tıkanıklık giderme
✔️Pis su tesisatı kanal tıkanıklığı açma✔️Acil Tesisat Hizmeti

Şentepe Kanal Açma İçin Neden Özdemir Tesisat’ı Tercih Etmelisiniz?

✔️%100 kaliteli kanal giderme hizmeti✔️Uzman ustalarla tesisat hizmeti
✔️Garantili tıkanıklık giderme hizmeti✔️En yakın kanal açma firması
✔️Son teknolojik cihazlarla profesyonel hizmet✔️Detaylı su tesisatı bakımı ve onarımı
✔️Onaylı Ankara tesisat ustası✔️Referans onaylı kanal açma hizmeti
✔️20 yıldan fazla tecrübe✔️Kurumsal su tesisatı hizmeti