Nisan 15, 2023

Temelli Kanal Açma

Temelli kanal açma ekiplerimiz kanallardaki tüm tıkanıklık sorunlarının hızlı bir şekilde giderilmesine yardımcı olur. Ev veya iş yerlerinde kullanılan atık su tesisatlarının sağlık şartlarına uygun olması oldukça önemlidir. Atık su tesisatlarının standartlara uygun olarak yapılmaması ya da kullanıcı hataları nedeniyle bu alanlarda tıkanıklık sorunları meydana gelebilir. Bu noktada tesisatçı firmamız sorunu en kısa zamanda ve kaliteli bir şekilde çözmek adına çalışmalarını sürdürür. Bu sayede kanallarda yaşadığınız tıkanıklık problemlerinden hızlı bir şekilde kurtulursunuz.

Konutlarda meydana gelen atık su giderinin tıkanması halinde uzman bir firmadan destek almak son derece önemlidir. Ekiplerimiz konutlardaki atık su giderlerinin tıkanması durumunda ileri teknoloji cihazlar ve mikro kamera sistemleri ile tıkanıklığın yerini hızlı bir şekilde tespit ederler.

Temelli Kanal Açma Hizmetleri

Su Tesisatçısı
Garantili Tesisat Onarım Hizmeti

Temelli kanal açma ekiplerimiz özel kanal açma robotları ile herhangi bir yere zarar vermeden kısa sürede kanal açma işlemlerini gerçekleştirir. Kanal açıldıktan sonra atık su tesisatları için mikro kameralar ile görüntüleme işlemlerini gerçekleştiririz. Gerekli olması durumunda su jeti ile yıkanarak temizleme işlemlerini sağlarız.

Temelli kanal açma ekiplerimiz atık su tesisatında yapısal bir arıza olması halinde bunları tespit ederek sorunları ayrıntılı bir şekilde kayıt altına alır. Atık su tıkanıklık tespiti işlemleri ile gereksiz kırılma işlemleri gerçekleştirilmediği için binaların yıpranması durumları da söz konusu olmaz. Kanal açma hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ve bizimle iletişime geçmek için Facebook sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Temelli Kanal Açma Hizmetleri

✔️Profesyonel kanal açma hizmetleri✔️Son teknolojik kanal açma hizmetleri
✔️Banyo tıkanıklık giderme✔️Temelli en yakın kanal açma
✔️Gider açma✔️Klozet kanal tıkanıklığı giderme
✔️Ankara logar temizleme✔️Hasar vermeden tıkanıklık giderme
✔️Atık su tesisatı kanal açma hizmeti✔️Acil kanal açma

Temelli Kanal Açma İçin Neden Özdemir Tesisat’ı Tercih Etmelisiniz?

✔️Son teknoloji ile hizmet sunan firma✔️En yakın kanal açma firması
✔️Alanında uzman kanal açma ustaları✔️A’dan Z’ye kanal açma hizmetleri
✔️Ankara’nın en iyi kanal açma firması✔️7/24 müşteri temsilci hizmeti
✔️20 yıldan fazla tecrübe✔️Uygun fiyatlarda kanal açma hizmetleri
✔️Garantili hizmet seçenekleri✔️Referans garantili kanal açma hizmeti