Nisan 15, 2023

Temelli Su Kaçak Tespiti

Ev ve iş yerleri gibi alanlarda su tesisatlarında kaçak sorunlarının yaşanması insanların yaşamlarını olumsuz bir şekilde etkiler. Temelli su kaçak tespiti ekiplerimiz su tesisatlarındaki kaçak sorunlarının hızlı bir şekilde giderilmesi adına çalışmalarını sürdürür. Temiz su borularında kaçak sorunlarının yaşanması halinde ekiplerimiz akustik frekans algılayıcı dinleme cihazları ile sorunların hızlıca tespitini sağlar.

Duvar ya da tavanlarda ıslaklığa neden olan temiz su tesisatı kaçaklarının uzun süreler tespit edilmemesi halinde yapıların zarar görmesi gibi istenmeyen durumlar yaşanabilir. Dinleme cihazlarımız ile yaşanan su kaçak sorunlarının bölgesel olarak tespit edilmesini sağlarız. Bu şekilde sadece arızanın bulunduğu yerde kurma işlemleri gerçekleştirerek gereksiz masrafların da önüne geçmiş oluruz.

Temelli Su Kaçak Tespiti Hizmetleri

Su Tesisatçısı
Garantili Tesisat Onarım Hizmeti

Temelli su kaçak tespiti firmamız pis su borularındaki kaçakları tespit etmek için görüntüleme cihazları kullanılır. Pis su borularının içerisine gönderilen kameralar ile boru içerisinde su sızıntısına neden olan arızaların tespit edilmesini sağlarız. Su kaçağı sorunlarının yanında boru içerisindeki diğer problemleri de hızlı bir şekilde tespit edebiliriz.

Termal ısı algılayıcı olan kameralar özellikle sıcak su tesisatı borularının geçmiş olduğu alanlardaki su kaçaklarını tespit etmek için kullanılır. Temiz su borularında meydana gelen kaçakları tespit etmek adına kullanmış olduğumuz yardımcı elemanlardan biri de tesisat ölçüm pompalarıdır. Temelli su kaçak tespiti ekiplerimiz su tesisatlarındaki her türlü kaçağın kısa sürelerde tespit edilmesini sağlar. Firmamızın vermiş olduğu hizmetleri incelemek ve bizimle iletişime geçmek için Facebook sayfamızı ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

Temelli Su Kaçak Tespiti Hizmetleri

✔️Noktasal su kaçak tespiti✔️Profesyonel su kaçağı bulma
✔️Termal kamera ile su kaçağı bulma✔️Kameralar ile su kaçağı bulma
✔️Kombilerde su kaçağı tespiti✔️Acil su kaçağı tespiti
✔️Atık su kaçağı tespiti✔️Ofis su kaçağı tespiti
✔️Su sızıntı tamiri✔️Acil Tesisat Hizmeti

Temelli Su Kaçak Tespiti İçin Neden Özdemir Tesisat’ı Tercih Etmelisiniz?

✔️%100 kaliteli su  kaçak tespit hizmeti✔️Uzman ustalarla su kaçak hizmeti
✔️Garantili su kaçak tespit hizmeti✔️En yakın su kaçak tespiti hizmeti
✔️Son teknolojik cihazlarla profesyonel hizmet✔️Detaylı su kaçağı tespiti
✔️Onaylı Ankara su kaçak tespiti ustası✔️Referans onaylı tesisat onarımı
✔️20 yıldan fazla tecrübe✔️Kurumsal su kaçak tespit hizmeti