Mart 19, 2023

Turkuaz Su Tesisatı

Yapıların kirli ve temiz su akışını sağlayan, doğru bağlantıların kurulmasında rol oynayan çalışmalara su tesisatı işlemi denir. Turkuaz su tesisatı temiz suyun yapıdaki her kat ve alana kesintisiz bir şekilde akışını gerçekleştirirken pis suyun ise temiz suya karışmadan dışarı atılmasına yardımcı olur. Bu sebepten dolayı her yapının demirbaş çalışmalarından biri su tesisatıdır. Turkuaz su tesisatı firmamız hem ev hem de iş yerlerinde aktif kullanılan klozet ve tuvalet gibi giderlerin su tesisatını kuruyor.

İlk olarak yapının mimari özelliğine göre proje çizimleri hazırlayan alanında uzman ekibimiz, kapsamlı ve deneyimli çalışmasıyla tesisat sisteminin fizibilitesini çıkarıyor. Ardından ise uygulamaya geçiyor. Bu sayede yapılarda su tesisat problemi hiçbir şekilde yaşanmıyor ve de kusursuz çözümler üretiliyor. Doğru tesisat çözümlerinin yapılara kalite ve sağlık kazandırdığını bilen alanında deneyimli kadromuz, ilk aşamadan son aşamaya kadar her detayı kontrol ediyor.

Turkuaz Su Tesisatı Bakım ve Onarım

Su Tesisatçısı
Garantili Tesisat Onarım Hizmeti

Su tesisat hizmetlerimiz arasında tesisat sistemini kurmak dışında mevcut tesisata onarım, temizlik ve de bakım çözümleri sunmak da yer alıyor. Yaşam konforunda önemli bir konumda duran su tesisatı, yalnızca konfor değil aynı zamanda sağlık da kazandırıyor. Temiz ve kirli su akışının doğru bir şekilde çalışmaması gündelik yaşamdaki kalitenin azalmasına ve kişilerin ise sağlığının bozulmasına yol açıyor. Turkuaz su tesisatı firmamız, modern ve ileri teknoloji ekipmanlarıyla su tesisat çözümlerinde etkin performans göstermeye devam ediyor. Siz de firmamızı arayarak detaylı bilgi temin edebilirsiniz. Facebook adresimizi de inceleyebilirsiniz.

İvedik Su Tesisatı Hizmetleri

✔️Robotik tıkanıklık giderme✔️Kalorifer su kaçak tespiti
✔️Kalorifer montajı✔️Robot ile kaçak bulma
✔️Pimaş boru döşeme✔️Klozet parça değiştirme
✔️Duşakabin montajı✔️Pis ve temiz su tesisat değiştirme
✔️Gömme rezervuar tamiri✔️Lavabo montajı

İvedik Su Tesisatı İçin Neden Özdemir Tesisat’ı Tercih Etmelisiniz?

✔️Yenilikçi su tesisat firması✔️Garantili su tesisat işlemleri
✔️Güvenilir su tesisat hizmeti✔️En yakın su tesisat hizmetleri
✔️Kesintisiz su tesisat hizmeti✔️Hatasız su tesisatı döşeme
✔️Onaylı Ankara tesisat ustası✔️Referans onaylı tesisat onarımı
✔️20 yıldan fazla tecrübe✔️Kurumsal su tesisatı hizmeti