Ekim 26, 2022

Uyanış Klozet Tamiri

Uyanış klozet tamiri olarak Ankara’da ikamet eden müşterilerimizin ihtiyaç duyabileceği klozet tamiri, montajı, onarım, değişim ve bakımı gibi hizmetleri veriyoruz. Firmamız olarak klozet tamiri sunarken kesinlikle klozet markasının ve modelinin bizim için önemi yoktur. Çünkü ekibimizle birlikte bu konuda uzmanlaşmışızdır.

Klozet sorunları farklı nedenlere bağlı olabilir. Şamandıra doldurma yapmayabilir, taharet musluğu görevini yerine getirmiyor olabilir veya klozet iç takımında sorunlar yaşanabilir. Klozetlerde meydana gelen sorunun bir an önce çözülmesi için mutlaka deneyimli ustalardan destek almak doğru olacaktır. Çünkü durumu geciktirmek daha büyük sorunlara yol açacaktır. Bu nedenle Uyanış klozet tamiri hizmetlerimizde size daha da vakit kaybettirmeden en kısa süreç içerisinde soruna çözüm getirmekteyiz.

Uyanış Klozet Tamircisi

Su Tesisatçısı
Garantili Tesisat Onarım Hizmeti

Uyanış klozet tamircisi olarak uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Özdemir Tesisat olarak firmamız pek çok model ve markada klozet tamirini gerçekleştirmiştir. Uzman servis kadromuz ile birlikte klozet iç takım değişimi, klozet tamiri, klozet musluğu değişimi, vana değişimi, taharet çubuğu değişimi ve klozet bakımı gibi konularda profesyonel hizmet sunmaktadır.

Klozetlerin tamir ve bakım işlemlerinde fiyatlar klozetin marka ve modeline göre değişiklik göstermektedir. Örneğin gömme klozet ve klasik klozet arasında mutlaka fiyat farkı vardır. Fakat Uyanış klozet tamiri yapan firmamızla konuşarak net fiyat bilgisi alabilirsiniz.  Firmamızdan klozet tamiri için randevu alabileceğiniz gibi acil klozet tamiri işlemi de alabilirsiniz.

Uyanış Klozet Tamiri Fiyatları

Uyanış klozet tamiri fiyatları yukarıda bahsettiğimiz gibi klozetin model ve markasına göre değişkenlik gösterir. Fakat firmamız piyasa şartlarında makul seviyelerde tarafınıza fiyat sunar. Çünkü önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyetidir. Bunun yanı sıra bilindik markaların klozet tamiri de ustalarımız tarafından gerçekleşir. ECA, Kale, Vitra Klozetler, Xiaomi gibi dünya çapında bilinen klozetlerin tamirini uygun fiyatlarda gerçekleştiririz.

Uyanış klozet tamiri hizmetlerimizden yararlanmak için yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmek olacaktır. Bunun için irtibat numaramızdan bize ulaşabilir, Facebook adresimizi inceleyebilirsiniz. En kısa sürede size dönüş sağlayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Uyanış Klozet Tamiri Hizmetleri

✔️Rezervuar montajı✔️Rezervuar tamiri
✔️Klozet tamirinde yedek parça temini✔️Klozet tıkanıklığı açma
✔️Klozet montajı✔️Klozet tamiri
✔️Uyanış klozet arıza giderme✔️Detaylı klozet bakımı
✔️Klozet tesisatı yenileme✔️Klozet temiz ve pis su tesisatı tamiri
Uyanış Klozet Tamiri

Uyanış Klozet Tamiri Hizmetlerinde Neden Özdemir Tesisat’ı Tercih Etmelisiniz?

✔️Kaliteli klozet tamiri hizmetleri✔️Uzman kadro ile klozet açma hizmeti
✔️Garantili klozet tamir hizmeti✔️Uyanış’a en yakın klozet tamir hizmeti
✔️Teknolojik cihazlarla klozet tamiri✔️Klozet sorunlarına ideal çözümler
✔️Klozet tamirinde yenilikçi çözüm✔️Klozet tamirinde referans sunumu
✔️20 yıldan fazla tecrübe✔️En iyi klozet tamir ustası
Uyanış Klozet Tamiri