Nisan 11, 2023

Yapracık Kanal Açma

Yapracık kanal açma işlemlerinde kanal boruları beton malzemeden ve adına künk denilen borulardan oluşmaktadır. Künk boruları tesisat sırasında birbirlerine ek yapılırken pimaş borularında bulunan ve suyun sızmasını engelleyen contalar bulunmaz. Bu nedenle işlem sırasında ek yapılan alan boşluk kalmayacak şekilde dikkatli ve özenli olarak birbirine birleştirilmelidir. Eğer bu belirtilen hususlara dikkat edilmezse künk borularının aralarında boşluk kalmasından kaynaklı mevcut boru içine toprak gireceği için kanal borusunun tıkanmasına neden olacaktır. Bununla birlikte kanal kuyusunun dolması durumu gözlenebilir. Bu tarz durumların önüne geçebilmek adına periyodik olarak düzenli bakımların yapılması şarttır. Çünkü kanal tıkanıklığı genellikle çok görülen bir problem değildir.

Ancak sorun oluştuğunda bütün apartman ve site sakinlerini etkileyen olumsuz süreçlere neden olur. Bu tarz bir durum yaşandığında tıkalı kanalın açılması için mutlaka profesyonel bir ekipten destek alınmalıdır. Yaşadığınız sorunlarda kanal açma konusunda firmamızdan destek alabilirsiniz. Ekiplerimiz kendi alanında uzman teknisyenlerdir ve işlem yaptıkları cihazlar profesyoneldir. Profesyonel cihazların fiyatları çok yüksek olduğundan mevcut olarak günümüzde her tesisat firmasında bu cihazlar bulunmamaktadır.

Periyodik Süreçlerde Yapracık Kanal Açma

Su Tesisatçısı
Garantili Tesisat Onarım Hizmeti

Mevcut olarak firmamız profesyonel ekip kadrosuyla son model cihazlarıyla bu tarz kanal tıkanıklıklarında çok önemli hizmetler verir. Yapılacak ön tespit işlemleri ile soruna nokta atışı müdahale yapılıp zaman ve maddi açıdan müşterilerimize en kısa sürede olacak şekilde hizmet vermeye çalışıyoruz. Alanında uzman ekiplerimiz ve profesyonel cihazlarımızla ilgili detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz ve Facebook sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Yapracık Kanal Açma Hizmetleri

✔️Ankara’da en kaliteli firma✔️Kanal temizleme hizmetleri
✔️Tesisat Yedek parça değişimi✔️Lavabo kanal tıkanıklığı giderme
✔️Bina kanal tıkanıklığı giderme✔️Klozet kanal tıkanıklığı giderme
✔️Ankara Yapracık kanal açma✔️Kırmadan kanal tıkanıklığı giderme
✔️Temiz ve pis su kanal açma hizmeti✔️Acil kanal açma hizmetleri

Yapracık Kanal Açma İçin Neden Özdemir Tesisat’ı Tercih Etmelisiniz?

✔️%100 kaliteli kanal açma hizmetleri✔️Profesyonel kanal açma hizmetleri
✔️Garantili kanal açma hizmetleri✔️Acil ve yakın tesisat hizmetleri
✔️Robotik cihazla kanal açma✔️Detaylı su tesisatı kanal tıkanıklığı açma
✔️Onaylı Ankara kanal açma ustası✔️Makine ile kanal açma hizmeti
✔️20 yıldan fazla tecrübe✔️Kurumsal kanal açma hizmeti