Nisan 7, 2023

Yaşamkent Su Kaçağı Tespiti

Yaşamkent su kaçağı tespiti en çok başvurulan arıza türlerinden biridir. Genel olarak ev, iş yer gibi alanlarda suyun akması ve damlaması ile ortaya çıkar. Tuvalet, banyo, mutfak ve lavabolar da sık görülen bir durumdur. Ses yapması ve boş yere almasından dolayı, rahatsız edicidir. Niye oluştuğu çok önemlidir ve çabuk tespit edilirse daha çabuk çözüme kavuşturulur.

Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?

Su Tesisatçısı
Garantili Tesisat Onarım Hizmeti

Yaşamkent su kaçak tespiti için elektronik cihazlara ihtiyaç duyulur. Firmamız uzun senelerden bu yana, tercih ettiği elektronik cihazlar ile evdeki su kaçağının yerini kesin bir şekilde tespit etmektedir. Bulunduğunuz lokasyona gelen ekiplerimiz; ilk olarak manometre ile suyun basıncını kontrol eder. Manometrenin değerinde bir düşüş olursa, Akustik dinleme cihazı ile su kaçağı detaylı olarak dinlenir. Su kaçağı eğer küçük bir çatlaktan sızıntı şeklindeyse ve sesi pek gelmiyorsa, temiz su tesisatının basıncı yükseltilerek akustik dinleme cihazı bir daha dinlenebilir.

İşlem bittikten sonra evdeki su kaçağı kesin bir şekilde tespit edilir. Su kaçağının bulunduğu bölge anında açılır. Tamirat yapıldıktan sonra tekrar kapatılır. Daha sonra robotik kameralarla son bir kez bakılır. Personellerimiz sorunun tam olarak çözüldüğünden emin olduktan sonra çalışmalarını bitirir. Fiyatlar aldığınız hizmete göre değişiklik gösterir. Facebook  adresimize giriş yaparak daha detaylı bilgi alabilir, bizi arayarak avantajlardan siz de  hemen yararlanabilirsiniz.

Yaşamkent Su Kaçak Tespiti Hizmetleri

✔️Kameralı su kaçak tespiti✔️Pimaş tıkanıklık giderme
✔️Termal kamera ile su kaçak tespiti✔️Temiz su tesisatı kaçak tespiti
✔️Nem ölçme cihazı ile su kaçak tespiti✔️Klozet gideri kaçak tespiti
✔️Dinleme cihazı ile su kaçak tespiti✔️Kırmadan su kaçak tespiti
✔️Soğuk ve Sıcak Su Hattı kaçak tespiti✔️Acil su kaçak hizmeti

Yaşamkent Su Kaçak Tespiti İçin Neden Özdemir Tesisat’ı Tercih Etmelisiniz?

✔️%100 garantili su kaçak tespiti✔️Uzman ustalarla su kaçağı bulma
✔️Kırmadan su kaçak tespiti✔️En yakın su kaçak tespiti
✔️Son teknolojik cihazlarla su kaçağı bulma✔️Detaylı su kaçak tespit işlemleri
✔️Onaylı Ankara su kaçak tesisatı✔️Referans onaylı kaçak bulma
✔️20 yıldan fazla tecrübe✔️Kurumsal su tesisatı hizmeti