Nisan 15, 2023

Yenikent Su Kaçak Tespiti

Yenikent su kaçak tespiti firması olarak kırmadan su kaçak tespiti işlemlerini gerçekleştiririz. Alanında uzman olan ekiplerimiz öncelikle şebeke suyunu kontrol ederek sızdırmazlık testleri ile sorunlu bölgeleri tespit eder. Akustik dinleme cihazları yardımıyla su kaçak sorunlarını noktasal olarak tespit ederiz. Vermiş olduğumuz su kaçak tespiti hizmetlerimiz garanti kapsamındadır.

Temiz su borularında herhangi bir sorun görülmemesi durumunda pimaş boru içlerinin görüntülenmesi adına kamera sistemleri kullanırız. Gider içi, küvet, lavabo tesisat ve ana giderlerin titiz bir şekilde kontrollerini sağlarız. Sonraki işlemlerde ise sıcak su tesisatlarını kontrol etmek adına termal kamera sistemleri kullanırız. Bu teknolojileri kullanmak adına eğitim görmüş olan personellerimiz su kaçak sorunlarının en kısa sürede tespit edilmesini sağlayarak onarımlarını gerçekleştirir.

Yenikent Su Kaçak Tespiti Hizmetleri

Su Tesisatçısı
Garantili Tesisat Onarım Hizmeti

Yenikent su kaçak tespiti ekiplerimiz frekans dinleme kulaklıkları ile temiz su tesisatlarında meydan gelen kaçak sorunlarını kısa sürelerde tespit eder. Duvar ya da tavanlarda ıslaklıklara neden olan temiz su tesisatı kaçaklarının uzun süreler tespit edilmemesi durumunda binaların zarar görmesi gibi durumlar söz konusu olabilir.

Pis su borularında meydana gelen kaçak sorunlarında ise endoskopik kameralar kullanarak kaçak sorunlarını tespit ederiz. Su kaçaklarının yanı sıra boru içerisindeki diğer problemlerin tespit edilmesi de bu yöntem ile son derece kolaydır. Yenikent su kaçak tespiti firmamız ile iletişime geçmek ve vermiş olduğumuz hizmetleri incelemek için Facebook sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Yenikent Su Kaçak Tespiti Hizmetleri

✔️Noktasal su kaçak tespiti✔️Profesyonel su kaçağı bulma
✔️Termal kamera ile su kaçağı bulma✔️Kameralar ile su kaçağı bulma
✔️Kombilerde su kaçağı tespiti✔️Acil su kaçağı tespiti
✔️Atık su kaçağı tespiti✔️Ofis su kaçağı tespiti
✔️Su sızıntı tamiri✔️Acil Tesisat Hizmeti

Yenikent Su Kaçak Tespiti İçin Neden Özdemir Tesisat’ı Tercih Etmelisiniz?

✔️%100 kaliteli su  kaçak tespit hizmeti✔️Uzman ustalarla su kaçak hizmeti
✔️Garantili su kaçak tespit hizmeti✔️En yakın su kaçak tespiti hizmeti
✔️Son teknolojik cihazlarla profesyonel hizmet✔️Detaylı su kaçağı tespiti
✔️Onaylı Ankara su kaçak tespiti ustası✔️Referans onaylı tesisat onarımı
✔️20 yıldan fazla tecrübe✔️Kurumsal su kaçak tespit hizmeti