Nisan 11, 2023

Yenikent Su Tesisatı

Su tesisatınızın uygun standartlarda yapılmış olması ve doğru kurulumu hem uzun ömürlü kullanmanız hem de sağlığınız için oldukça önemlidir. Uygun standartlarda yapılmamış tesisat altyapısı, sağlığımızı tehlikeye sokacak birçok duruma yol açabilir. Tesisat altyapısının doğru bir şekilde yapılmaması halinde; borular içerisinde pis su oluşumu, kötü koku, böcek oluşumu sorunlar meydana gelebilir. Ancak kaliteli ve doğru yapılan bir tesisat bu sorunların önlenmesine yardımcı olur. Pis su ve temiz su ayrımının yapılması, su tesisatında meydana gelen yıpranma ve bozulmalara karşı Yenikent su tesisatı firmamız, kaliteli ve garantili çalışmaları ile 7/24 hizmetinizdedir.

Yenikent Su Tesisatı Hizmeti

Su Tesisatçısı
Garantili Tesisat Onarım Hizmeti

Yenikent su tesisatı hizmetimiz ile uzun yıllardır faaliyet göstermekte olan firmamız, alanında uzman kadrosu ve son teknolojik cihazlarımız ve kaliteli malzemelerimiz ile hizmet sunuyoruz. Ekip arkadaşlarımızın alanlarında profesyonel olmasının yanında kullanılan malzeme ve cihazlar açısından da kaliteli bir hizmet sunarız. Yenikent su tesisatı firması olarak amacımız müşteri memnuniyeti ve su tesisatlarının uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanımı için bakım onarım ve tesisat işlerinin kaliteli bir şekilde gerçekleştirilmesidir.

Su tesisatı tamirat işlemlerinizin yanı sora düzenli bakım onarım işlemleriniz için de sizlere yardımcı oluruz. Hizmet detaylarımız ve diğer bakım onarım işlemlerimize Web sitemiz ve Facebook sayfamızdan ulaşabilirsiniz. İletişim adreslerimizi de bu alanlardan görüntüleyebilir ve sorularınız ve sorunlarınız için bize ulaşabilirsiniz.

Yenikent Su Tesisatı Hizmetleri

✔️Su Kaçağı bakım onarımı✔️Kalorifer tesisatı sorun giderme
✔️Su tesisatı yenileme✔️Lavabo kanal tıkanıklığı giderme
✔️Makineye tesisat hattı çekme✔️Klozet tamir ve onarımı
✔️Batarya tamiri✔️Donmuş Su Tesisatı Bakımı
✔️Soğuk ve Sıcak Su Hattı Döşemesi✔️Acil Tesisat Hizmeti

Yenikent Su Tesisatı İçin Neden Özdemir Tesisat’ı Tercih Etmelisiniz?

✔️Su tesisat hizmetinde garanti✔️İşini iyi bilen ustalarla tesisat hizmeti
✔️Kaliteden ödün vermeden su tesisat hizmeti✔️En yakın su tesisatı firması
✔️Su tesisatında teknolojik ekipman✔️Kusursuz su tesisat bakım onarımı
✔️Onaylı Ankara tesisat ustası✔️Referans onaylı tesisat onarımı
✔️20 yıldan fazla tecrübe✔️Kurumsal su tesisatı hizmeti