Ekim 26, 2022

Yükseltepe Klozet Tamiri

Klozet tıkanıklığı ev ve iş yerlerinde su tesisatı ile alakalı can sıkıcı olaylardan öncelikli olanıdır. Özellikle klozet tıkanıklığı ya da sifonlardaki arızalar. Klozet arızaları ev ve iş yerleri içerisinde pis kokusu sebebiyle su baskınına da neden olabiliyor bu tür durumlarda yapılması gereken iyi bir tesisatçı bulmaktır. Yükseltepe klozet tamiri tıkanıklık açma ve sifon tamiri tuvalet açma gibi tüm durumlarda en kısa süre içerisinde sorunuza çözüm bulmaktadır. Başlı başına profesyonellik gerektiren klozet tuvalet tamiri rezervuar ve tıkanıklık açma işlemlerinde yapılan en büyük yanlışlardan bir tanesi de tesisatçı çağırmayıp başlangıçta çözüm odaklı yapılmaya çalışılan ve problemleri daha büyük hale getirilmesine sebep olabilir.

Klozet veya Tuvalet Neden Tıkanır?

Su Tesisatçısı
Garantili Tesisat Onarım Hizmeti

Şayet apartmanda oturuyorsanız müstakil ev kullanmıyorsanız sorun sadece sizde olmayabilir. Apartmanların bütün pis suları binanın su boruları aracılığı ile tek bir kanalizasyona ulaşmaktadır. Veya apartmandaki tüm daireler pis suları tek bir borudan taşındığı için boruların sadece kendi evinizdeki atıkların değil tüm dairedeki atıkların da tıkanıklığa sebep olduğu bilinmektedir. Pis su boruları tesisattaki borulardan diğer bölümlere takılı kalarak bir süre sonra su akımını engelleyecek hale gelir.

Bu nedenle borulardan gidemeyen pis su tuvalet ve klozet tıkanıklığına maalesef neden olur. Yükseltepe klozet tamiri bu tür durumlarda %100 garantili işinde profesyonel ekibi ile hizmetinizdedir.

Klozet Tamiri ve Rezervuar Tamiri Nasıl Yapılır?

Klozette ve klozetin taban kısımlarında oluşabilecek kireçler, contanın gider deliğine oturmasına neden olmaktadır. Kireçlerin sebep olduğu küçük açıklardan ise su akıntıları meydana gelmektedir. Bu akıntılardan dolayı klozet rezervuarı tamamen dolmadığı ve şebekeden sürekli su girişi ve çıkış bölümlerinde su çıkışı olur. Yükseltepe klozet tamiri rezervuar ve klozet arasındaki dışa sızan su akıntıları klozetlerde yaygın görünen arızalardan bir tanesidir. Su akıntıları genellikle klozetin birleşim yerlerinde meydana gelir klozet ve rezervuar arasında ince sızıntıyı önlemek için rezervuarın klozetten ayrılma işlemi gerçekleştirilir.

Somonlar rezervuar içerisine çıkarılarak kullanılıp kullanılmayacakları ve yerinden oynayıp oynamadıkları tekrardan kontrol edilir. Contalar eskimiş ise yeni bir conta ile değiştirilir. Fakat contalar yeni ise montajı sırasında contaların deliği tam olarak kapanıp kapandığından emin olmak gereklidir. 2 adet conta rezervuarı klozete bağlayan somona takılır contalardan bir tanesi plastiktir diğeri de metaldir plastik conta konik şeklinde olup deliğe temas edilir.  Vidanın orta yüzeyi deliğin çapı ile uyumludur. Bu bölümün deliğinin tam olarak kapatması için somonu dikkatli bir şekilde dik olarak bir daha sıkıştırılması gerekir. Facebook sayfamızdan tüm hizmetler ve detaylarına ulaşabilir bizimle 7/24 iletişim kurabilirsiniz.

Yükseltepe Klozet Tamiri Hizmetleri

✔️Klozet tamirinde profesyonellik✔️Klozet tesisatı temizleme
✔️Klozet montajında parça temini✔️Klozet tesisatı arızalarına çözüm
✔️Klozet rezervuar tamiri✔️Rezervuar arıza giderme
✔️Ankara klozet tamiri✔️Detaylı klozet bakım onarımı
✔️Temiz ve pis su klozet bakımı✔️Acil klozet tamir hizmeti
Yükseltepe Klozet Tamiri

Yükseltepe Klozet Tamiri Hizmetlerinde Neden Özdemir Tesisat’ı Tercih Etmelisiniz?

✔️Kaliteli klozet tamiri firması✔️Uzman çalışan ile klozet tamiri
✔️Klozet tamirinde 2-5 yıl garanti süresi✔️Yükseltepe’de en iyi klozet tamircisi
✔️Son teknoloji klozet onarımı✔️Detaylı klozet tamiri
✔️Onaylı Ankara klozet tamiri ustası✔️Referans içerikli klozet tamiri
✔️20 yıldan fazla tecrübe✔️Kurumsal klozet tamiri hizmeti
Yükseltepe Klozet Tamiri