Nisan 15, 2023

Temelli Su Tesisat

Su tesisatı evlerde atık ve temiz su gibi yaşam faaliyetleri bakımından oldukça önemli olan yapılardır. Temelli su tesisat firması olarak yaşadığınız her türlü sıkıntıda her zaman yanınızdayız. Su tesisatları sistemde yer alan suların ısıtma, atık y da içilebilir su dağıtımını sağlanır. Firmamız su tesisatı içinde yaşanan her türlü sıkıntının kısa sürelerde giderilmesini sağlar.

Sıhhi tesisat suyun nakledilmesi amacıyla vana, boru, sıhhi tesisat armatürleri, tanklar ve diğer cihazlar meydana gelir. Banyodan su sızıntıları olması kişilerin yaşam kalitelerinin düşmesine neden olur. Banyo ve tuvaletlerde su kaçaklarının yaşanması durumunda firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Ekiplerimiz kurmadan su tesisatlarındaki kaçak sorunlarını tespit ederek sorunların kısa sürelerde giderilmesini sağlar.

Temelli Su Tesisat Hizmetleri

Su Tesisatçısı
Garantili Tesisat Onarım Hizmeti

Mutfaklarda gider tıkanıklığı sorunlarının yaşanması günlük yaşamda büyük bir sorundur. Yağ ve yemek atıklarının meydana getirdiği tıkanıklıkların kameralı görüntüleme sistemleri ile tespitini sağlayarak sonrasında çözümlerini gerçekleştiririz. Temelli su tesisat konusunda yaşadığınız sıkıntılar için her zaman firmamızdan destek alabilirsiniz.

Temelli su tesisat ekiplerimiz ev ve iş yeri gibi alanlarda yaşanan her türlü kaçak sorununda ileri teknoloji kameralı cihazlar kullanılır. Böylece kırma ve dökmeye gerek kalmadan tıkalı boruların açılmasını sağlarız. Temiz su tesisatındaki kaçakların tespiti için özel dinleme cihazlarımız bulunur. Su kaçak tespiti ile ilgili detaylı bilgi almak ve firmamızla iletişime geçmek için Facebook hesabımızı ziyaret edebilirsiniz.

Temelli Su Tesisatı Hizmetleri

✔️Su Kaçağı bakım onarımı✔️Kalorifer tesisatı sorun giderme
✔️Su tesisatı yenileme✔️Lavabo kanal tıkanıklığı giderme
✔️Makineye tesisat hattı çekme✔️Klozet tamir ve onarımı
✔️Batarya tamiri✔️Donmuş Su Tesisatı Bakımı
✔️Soğuk ve Sıcak Su Hattı Döşemesi✔️Acil Tesisat Hizmeti

Temelli Su Tesisatı İçin Neden Özdemir Tesisat’ı Tercih Etmelisiniz?

✔️Su tesisat hizmetinde garanti✔️İşini iyi bilen ustalarla tesisat hizmeti
✔️Kaliteden ödün vermeden su tesisat hizmeti✔️En yakın su tesisatı firması
✔️Su tesisatında teknolojik ekipman✔️Kusursuz su tesisat bakım onarımı
✔️Onaylı Ankara tesisat ustası✔️Referans onaylı tesisat onarımı
✔️20 yıldan fazla tecrübe✔️Kurumsal su tesisatı hizmeti